• / 5
ilk başladıklarında ki atmosferini kaybetmeye başlayan 'otomobil yazarları' oluşumudur.
Belki Sinan'ı kaybetmelerinden dolayı belki de Ant'ın gereksiz abartı gülüşlerinden bilemiyorum. Tek bildiğim eskisi gibi izlemediğim. Yazık oldu.
Aslında video'ları çok eğlenceliydi, her şey güzel başlamıştı.
Daha sonra Ant aşırı tepkileri ve Sinan'ın ekipten ayrılması kötü etkiledi. Her şeye rağmen takip edip destek olmaya devam ediyorum, kendilerini toparlayacaklardır.
ilk çıktıklarındaki heyecanları olmayan, o sarışın apaçi arkadaş gittiğinden beri de pek tadı tuzu olmayan testçilerdir.
Geçen sene Sinan abi sayesinde kaydolduğum ve takip ettiğim sitedir. Sohbet iyi güzelde şu dış çekimlerin hepsini gopro'yla yapmasalar daha da güzel olacak.

Kurumsallaşma sonrası edit: Çekimleri iyi düzelttilerde son Kia Ceed testini 5 dakika izleyebildim. Küçücük ekranı çözünürlüğü yüksek diye övdü lan, eskiden olsa 100milyarlık arabada gelen ekrana bak aq derdi.
Severek takip ettiğim sitedir.
Clio II rs ile çektikleri pampalar videoları çok eğlencelidir.
Samimiyetleri ve tarafsız olarak testleriyle diğerlerinden ayrılıyorlar.Bundan sonra her hafta canlı yayın yapacaklarını söylediler bekleyip göreceğiz
canlı yayındalar

canlı
nedense bana artık çok yapmacık gelen ekiptir.
eskiden olan samimiyet yok gibi, daha önce de yazdığım gibi iyice uzaklaştım.
severek takip ettiğim, diğer inceleme ekiplerinden kat kat daha iyi,açık sözlü,hakkını veren ekiptir. sinan ayrılmamıştır,şirketi ekranda görülmesini istememektedir. O da artık POV çekim ile dahil olmaktadır
Bir süredir sessiz olan ekip. Sinan gittiğinden beri eskisi gibi olamadılar. Buğra Akpınar ile bir nebze izlenme sayıları toparladı.

(bkz: bmw m4 buğra akpınar)
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir