her yıl gerçekleştirdikleri otomotiv kongresi’nin 6’ncısını bu yıl 12 Mayıs 2016 tarihinde istanbul’da düzenleyecek olan dernek. kongre'nin ana teması “dijital dünyaya geçiş ve başarı odaklı iş modelleri” olacakmış.

detaylar aşağıda:

--- spoiler ---
brezilya’da 13 marka, 60 bayilik ve 6 bin çalışan ile yıllık 90 bin adetlik satış gerçekleştiren grup parvi’nin ceo’su bruno schwambach, norveç’te 5 ayrı marka ile çalışan ve avrupa’nın 12’nci otomotiv perakendecisi olan bertel o. steen’in cıo’su runar myhre, dijital dünyada inovasyon seminerleri veren ispanyol pau garcia-mila, abd’li cox otomotiv uluslararası yazılım başkanı patrick katenkamp ve verona üniversitesi otomotiv bölümü’nden doç.dr. leonardo buzzavo da otomotiv kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak.

kongrenin ilk panelinde “otomotiv perakendeciliğinde türkiye modeli” tüm yönleriyle ele alınacak. otomotiv gazetecileri derneği başkanı ufuk sandık’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek panele; bmw mini genel müdürü ayhan ölçer, opel genel müdürü özcan keklik ve nissan genel müdürü sinan özkök katılacak.

kongrenin ikinci panelinde ise doç.dr. leonardo buzzavo moderatörlüğünde “avrupa otomotiv perakendeciliğinde dijital uygulamalar” konusu ele alınacak. bu bölümde norveç bertel o. steen a.s. cıo’su runar myhre ve abd’li cox otomotiv uluslararası yazılım başkanı patrick katenkamp örnek uygulamalar ile ilgili kendi tecrübelerini aktaracaklar. kongrede ayrıca türkiye, avrupa ve dünyadan örnekleriyle otomotiv perakendeciliğinde en başarılı uygulamalar da katılımcılar ile paylaşılacak.
--- spoiler ---
tümünü gör