• / 2
(bkz: otomobilin çomar abisi)

akit yazarı, araçla ilgili yorumları standart bir sanayi ustasından hallicedir. sabah akşam vag grubu över, fiat grubunu yere serer.

lastiğin en az 5, doğru kullanılmışsa 10 yıl ömrü olduğunu söyleyen, kızılderili kökenli bir abimiz. adeta konuşan balta.

"kaliteli bir otomobili anlamak için 7 ipucu" diye bir video çekmiş bu eleman. içeriği şöyle:
şirket spec boş bir citroen c-elysee var. yanındada bir citroen c5.
eleman bagaj kaplamaları, kaput altı kaplamalar, kapı kapanma sesleri, trim aksamların çizgisini falan karşılaştırıp "bakın bu kalitesiz, bakın bu kaliteli" diyor.
(not: c-elysee'in torpido kapağı bildiğin kırık)

ulan biri donanımsız bir b segmenti compact sedan. öbürü d segmenti bi aygır.

ne yiyip içiriyolar olum size şu amk gazetesinde la?
youtube otomobil kategorisinde tam bir (bkz: clickbait) kanalıdır. başlıkların hepsi yem, içerik bomboş. kimin abisiyse kardeşi pistten alsın lütfen.
Forumlarda, "O arabayı alma kaka o passat al" diyen dayının youtuber hali
fiata kafayı takmış bir abi. videoların içeriği genelde güvenlikle alakalıdır.
bunun bir de esp testi videosu vardır ki akıllara zarar. kendileri bile farketmiyor espnin çalışıp çalışmadığını kalkıp millete anlattıklarını sanıyorlar. ufacık virajı 30 la 40 la dönüyor bide ben kontrol etmesem araba kontrolden çıkmıştı diyor.
Tanım : çok bildiğini sanan ama hala eski kafalı, 20 sene öncesinin sanayi kafasıyla düşünen bir kişinin youtube kanalı
kapı veya kaputun kapanma sesiyle sınıf belirleyen bir kişi Allah akıl fikir versin
İlk global ncap videosuyla tanımıştım kendisini, o zaman gözümde iyi bir intiba oluşturmuştu ve hakkında bir başlık açmıştım. Sonra yukarıda yazılanlara tanıklık edince ciddi anlamda kendisinden soğutmuş otomobilci(!). Üstte yazılanlara eklemek gerekirse, vgt videosu tam bir reklam. Eğer o alet işe yarasaydı üreticisi millete satmakla uğraşmak yerine patent işleri ile uğraşırdı. Hakkında yapılan en ufak eleştiriye dövecek gibi cevap vermesi ayrı bir saçmalık. Özetle bakmayın, zamanınıza yazık.
genelde test aracı bulamadığını düşündüğüm bir otomobil yazarı testçisi her neyse.
yalnız neden pickup almalı ve neden pickuptan uzak durmalı videolarını severek izledim kaç kere.

bunun yanında bilgisinin azlığından, üslubundan sebeplerle kimsenin kimseye çomar vs gibi yakıştırma hakkı olduğunu düşünmüyorum. her şeyde olduğu gibi otomobil işinde de tek bir doğru yok onun için yazarlarımızın sanki tek bir doğru varmış ve bu doğrunun da hep kendi bildikleri olduğu yanılgısı açıkça görünmektedir.
Nedense rehberimde numarası bulunan biri. İlk başlarda iyiydi sanki sonra güvenlik mevzularına falan değinmeye başladı. Çomar olduğunu ben de yeni öğrendim.
Bir youtuber. Genellikle veriler üzerinden videolar çeker-yayınlar. otomobil bilgisinin güncel olduğunu düşünmüyorum, yurdum insanı bir bakış açısı var araçlara. kendi internet sitesinden sorulan sorulara bizzat kendisinin cevap vermesi ve akıcı bir Türkçe konuşması artılarındandır. Zaten bildiğim kadarıyla kendisi Edebiyat veya Türkçe öğretmeni.

Fiat ve Peugeot'a da inanılmaz derecede takıktır. vw grubu araçları çok sever.

Önce bir galeriye sonra da saçma bir parçaya sponsor oldu. Ben kefilim demesi de işin farklı bir trajikomik tarafı. İnsanlar neden sana inansın ki...
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir