alışılagelenin aksine sıradan vatandaşın alabileceği ikinci el piyasasındaki araçları test eden youtube kanalı. videoları çeken arkadaşın samimiyeti üst düzeyde. anlatımındaki doğallığa kapılıp izlerken bir anda kendinizi albea testinin tamamını izlerken bulabiliyorsunuz. henüz 1.yılını doldurmamasına karşın bir hayli aracı testten geçirmiş.

ikinci el araç alacakların, tok kapı sesine parası yetmeyenlerin başvurabileceği bir kaynak olmuş, güzel olmuş.

youtube kanal linki
genellikle alt segment araçları test ettiğini gördüğüm ikinci el piyasasına hakim bir arkadaş. okuduklarıyla yetinemeyelerin bir göz atması gerekli.
yurdum insanı tarafından, yurdum insanının bütçesiyle alabileceği otomobillerin anlatıldığı youtube kanalıdır.

bazı artistler gibi kasım kasım kasım kasılmıyor abimiz. samimiyetiyle tüm videolarını izletiyor. hal ve hareketleri (arada bir direksiyonu bırakması mesela) ile çok alışılmışın dışında. ama bizim videolardaki alışılmışlıktan bahsediyorum. yoksa yoldaki mehmet amcayı çevi, aha bunu aynısı işte. o adam bunları izleyip gayet de mis gibi fikir sahibi olabilir. hem de on milyonlarca alıcı/satıcının bulunduğu ikinci el piyasası için değerli bir kaynak olmuş. akıllı adam.
umarım yolu açık olur.
Tek sıkıntısı testlerinde bi ayar tutturmaması. Bi testte araç iç çekimi süper bi testte vasat. Kiminde test aşırı uzun kimisinde tam ayarında. Bazı testlerde kamera açısı kötü bazılarında çuk yerine oturmuş. Ayarı bi tuttursa yürür gider.
Sevdiğim ve işini amatörce yapmasına rağmen gayet iyi yapan, sadece kamera ve ses konusunda kendini geliştirdiğinde ayarı tutturacak dediğim youtube kanalı. 0 arabanın testini herkes yapar, nerdeyse her 0 araba cillop gibidir albenisi vardır önemli olan 2.el de arabanın yıpranmış haliyle test edebilmek olası sorunlardan bahsedebilmek çünkü 0 araba haricinde ikinci el araba alıp satan azımsanamaz bir kitle var. Iste tam da burada bu youtube kanalı imdadımıza yetişiyor. Hiç unutmuyorum bi kere bir test videosu izliyorum testi yapan arkadaşlardan biri şuna benzer birşey demişti;
-Ben bu araba sorun çıkarmadan böyle bir sorunu var diye anlatamam.
Gibi birşey demişti ya arkadaş 0 araba test ediyorsunuz kullandığın 0 arabanın tamda sen test ederken sorun çıkarma ihtimalini bir düşün?
Bunu araştırıcaksın olası sorunlar nedir, kaç tane kullanıcı böyle bir sorun ile karşılaştı bunları ek bilgi olarak vericeksin. Iste bu kanalın en sevdiğim yönlerinden biri öyle ezbere iş yapmıyor ve bizden biri olduğu için olabildiğince dozu ayarlamaya çalışıyor.
Umarım daha iyi yerlere gelir.
bunlar da ilginizi çekebilir