rallycross 3-4 ekim istanbul park'ta üstümüzde gezen paraşütün sebebi olan test'tir.
Yaptıkları zaten yasal değil, izin almadan istediğin yerde öyle paraşüt ile gezemezsin, onu da geçtim seyircilerin üstünde gezmek nedir? Hadi hey şeyi geçtim bu testin amacı ne? Top Gear mısın sen?
Peugeot RCZ'yi taşlık alanda kullanmanın mantığı ne? Skandal.
Saçma sapan gereksiz test, hayır Eren Tekin espri yapabilen komik bir şahsiyet de değil ki. Ne diye zorlama bir video çekersin be adam?
Çakma Top Gear videosu. Eren Tekin ve saçmalama muhabbetleri.
Ergenliğini tamamlayamamış bir kişinin videosudur.
Anlamsız bulduğum test videosu. Gereksiz olmuş.
Gayet begendigim bir test . Adam belki cok ruhsuz anlatiyor belki cok yandas sekilde anlatiyor bayiyor ama tek basina yapiyor bunu ve ugrasiyor emek veriyor . Evet bir top gear degil ve bizim ulkemizden bir top gear hic cikmayacak belki ancak Bu adamin emeklerine laf atamazsiniz . Parasutu insanlarin ustune surmus dersiniz The makine adli olayi cok seversiniz ama ???!! Kufur edip yanlasa trafige acik alanda makaslar atsa oooo Eren tekin badasss amigo
Detay vereyim; eren hiçbir işi tek başına yapmıyor. Otomobil dünyam bünyesinde kendisi için çalışan birçok insan ve gönüllü var. fakat sizler hiçbirini bilmiyorsunuz.
Tabii ki edit islerini videosunu susunu busunu tek basina yapamaz bazi haftalar 3 video yayinliyor ama sonucta arabada tek onu goruyoruz . Otopark ekibi gibi araclari Muhip , sinan , and vs test etmiyor . Sadece Eren Tekin var sonucta . Ben emegine saygi duyuyorum evet kendisini izleyip araba almam ve konusmalari hep bir fan gibi bayat ama dedigim gibi Emek var ortada .
bunlar da ilginizi çekebilir