İstanbul dışında bir şehirdeyseniz "ucpedal"ın bahsettiği zorluk x50 gibi bir zor durum söz konusu. Firmalarla iletişim kuruyorsunuz sizi pek takmıyorlar buraya kadar sıkıntı yok , sizi takan firmalar ise İstanbul dışında olduğunuzu gördüğünde üzgünüz İstanbulda olsaydınız olur diyip reddediyorlar. İstanbul'a gelirim sorun değil diyorsun Otomobil camiasında editör olanlarla konuşuyorsun hepsi de firmalara güvenip iş yapılmaz, kalkıp gelirsin araba kaza yaptı derler birşey derler ortada kalırsın güvenme diyorlar. Düşünün artık kendileri bile bu duruma gelmiş. Bizde napalım tek tek bölge bayiilerini dolaşıp en azından normal test parkurundan daha uzun ve tek başımıza bir sürüş için ikna çalışmalarına başlıyoruz ki kısmen de olsa aracı tanıyalım hakkında bişeyler yazabilelim diye.
Otomobiller benim küçüklüğümden beridir sevgim,tutkum. Sevdiğim birşeyler için çabalamazsam, zorluklarla uğraşmazsam kendi inancımı kaybederim sanırım o yüzden zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz biz de.
Herhangi bir reklam amacım yok Hobi belki ancak gerçekten uğraş gerektiren zorlu bir hobi... Hele bir de İstanbul dışındaysanız :)
tümünü gör