İlk çıktığı zamanlarda sadece kadınlara hitap eden, geçen yıllarda artan trafik sonrası hemen hemen herkesin peşinde koşmaya başladığı araba çeşidi. Otomatik vites olsun diye 7.000 - 8.000 tl fazladan ödemeyi göze alıyoruz ki trafikte biraz rahat edelim.

Bizim gibi petrolhead adamlara her ne kadar ters olsa da, her gün kilometrelerce yolu trafikte yapıyorsanız emin ol bir noktadan sonra istemeye başlıyorsunuz.
yakıt tasarrufundaki kabiliyetinin artmasıyla satış rakamlarının arttığını gördüğümüz otomobiller. eskiden herkes manuel az yakar, daha az sorunlu olduğu için otomatiğe pek yanaşmıyordu. bugünlerde hem performans adına hem yakıt tasarrufu hem de sorun çıkarma huylarını yavaş yavaş kaybetmesiyle favori donanım olmayı başardı.
Manuel vites araba kullanmaya göre alıcağınız zevki yarı yarıya düşüren durum.

Her gün köprü trafiğine girmedikten sonra çok da bir olayı yok.
Kullanmayanların yorum yapmaması istenilen başlık.
Birçok artısı mevcut otomatiklerin artık, tabii ki tercih meselesi.
Tam otomatik çamaşır makinesi varken, merdaneli makineyi savununlar çıkacaktır. Kaale almayın kendilerini.
otomatik vites, günümüz trfiğinde ilaç gibidir, aracın sürüş konforunu artırır, ancak manuel severlerde vardır, onlara saygı duyarım.
İstanbul trafiğinde sol bacağınızın yaşaması için tek şansınız.
devir muhabbetinden ötürü hiçbir zaman ısınamadığım araba türüdür.
Manuel kullanmanın zevki bir yana artan trafik, ilerleyen yaş, gelişen teknoloji ile yapılan yakıt ekonomisi birleşince otomatik olmazsa olmaz oluyor, manuel kullanma zevkini bir kenara bırakıyorsun artık.
otomatik şirket arabası candır..
Bodrum'a gittiğimde babamın dobloyu kullanıyorum, ne büyük eziyet!!!

  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri