Arabalarda bulunmamasını bir türlü anlayamadığım özellik. Camın tek tuş ile komple kapanmasını yada açılmasını sağlar. O tuşa tam olarak bir kez tıklarsın elini orada tutmana gerek kalmaz.

Şu özelliği bir otomobile koymak sanırım 20 kuruş falan farkettirir. Olmamasını hiç bir şekilde anlayamıyorum. Güncel olarak filolarda gördüğümüz toyota corolla'da var ama adamlar utanmadan kumanda bölgesine kocaman 'ALL AUTO' yazmışlar. Yuh artık utanmadın mı be!
bunun; sert tık ile tamamen otomatik açılması ve hafif tık ile istediğiniz kadar açılması arasındaki farkı tutturamayan işçilikler yüzünden, ya basarsınız tamamen iner, ya istediğiniz yerde cam durmaz, ya istediğiniz gibi kapanmaz falan türlü türlü belalar mevcuttur bu konuda.
2006 model corollamda olan ama yeni teknoloji 2014 corollamda olmayan bir özellik demek ki ileri teknoloji böyle bir şeymiş.
üreticilerin unuttukları için yeni nesillerde yer almadığını düşündüğüm teknoloji. başka mantıklı bir açıklaması yok. en makulu bu.
arabadan arabaya yapılan camı aç işareti'ni ortadan kaldıran teknolojidir.
en az duşta sıcak ve soğuk suyu ayarlamak kadar sinir bozucu eylem. ben azıcık açmak istiyorum, en aşağıya kadar iniyor. uyuz ediyor.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri