100 milyon tl değerinde tahvil ihracı gerçekleştiren şirkettir.

--- spoiler ---
türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi otokoç otomotiv borsa dışında nitelikli yatırımcılara yönelik iki ayrı tahvil ihracı gerçekleştirdi.

50’şer milyon tl’lik nominal değerde, 14 temmuz ve 05 ağustos tarihlerinde iki ayrı dilimde ihracı gerçekleştirilen tahvillerin vadeleri 728 gün, faiz oranları ise hazine gösterge tahvili faizi + yüzde 2,15 yıllık ek getiri olarak belirlendi.

tahvil ihracı araç kiralama işindeki büyüme stratejisine destek sağlayacak
konuyla ilgili bir açıklama yapan otokoç otomotiv mali işler genel müdür yardımcısı dr. m. önder kutman; “tahvil ihraçlarından sağlanan fonu özellikle, araç kiralama işimizdeki büyüme stratejimize destek sağlamak için kullanmayı hedefliyoruz. toplamda, 100 milyon tl’lik tahvil ihracımıza ek olarak piyasa şartlarına göre yıl içinde ihraçlarımızı sürdürmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.
--- spoiler ---
koç grubu’nun otomotiv sektöründeki ilk yatırımı olarak 1928 yılında kurulan şirkettir.

otomotivde birmot ve otokoç, araç kiralama sektöründe ise avis, budget ve zipcar markalarıyla hizmet vermektedir. türkiye'de ve yurt dışında toplam 208 noktada faaliyet gösteriyorlar. ayrıca otokoç otomotiv, türkiye’de capital 500 sıralamasında 35, fortune 500 sıralamasında ise 31. sırada bulunuyor.
ford servislerinde bundan 2-3 yıl öncesine kadar çok iyi hizmet veren ama son yıllarda hizmet kalitesi çok düşmüş olan markadır. prestijleri için bu hatadan dönmeleri şart diye düşünüyorum.
yıl olmuş 2016 hala Kocaelindeki fabrikalarında çalışanlara tazminat ödememek için yılda bir personeli çıkarıp yeniden işe alan firma
2. el lüks araç alımında ilk tercih edilen şirket:

--- spoiler ---
türkiye’nin 2. el araç satışında lider kurumsal perakendecisi otokoç otomotiv çatısı altında hizmet veren otokoç, 2.el yabancı lüks araç sahibi olmak isteyenler için de ilk tercih olmaya devam ediyor.

otokoç, portföyünde yer alan bmw, mercedes, jeep, mini ve volvo markalarına ait 2. el araçları en özel fırsatlı alım koşulları, satış sonrası, sigorta ve servis hizmetini deneyimli kadrosuyla sunuyor.

otokoç, 2. el lüks araç almak isteyenleri mükemmel müşteri memnuniyeti anlayışı doğrultusunda üstün kalitedeki hizmetiyle tanışmak üzere şubelerine bekliyor.
--- spoiler ---
Türkiye otomotiv perakendeciliğinin lider şirketi Otokoç’un Taşdelen şubesi, Volvo’nun gelecek vizyonundaki en önemli adımını temsil eden yeni modeli Volvo S90’ı 5 ve 6 Eylül tarihlerinde showroom’unda sergiliyor.


--- spoiler ---
Şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan Yeni Volvo S90, tüm otomobil severleri tanışmak üzere Otokoç Taşdelen şubesine bekliyor.

Volvo S90 Hakkında
Şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan Yeni Volvo S90 D5 AWD motor motoruyla yüksek randımanlı bir sürüş deneyimi sunuyor. Standart olarak bulunan kılavuz yardım sistemi sayesinde öndeki araç ile hem hız hem de mesafeyi otomatik olarak ayarlayan Volvo S90, dünyada ilk defa kullanılan algı sistemi sayesinde yoldaki yaya, bisiklet ve hayvanları tespit ederek sürücüyü uyarıyor ve gerektiğinde fren yaparak olası bir kazayı önlüyor.

Yeni nesil Drive-E motor sayesinde daha az yakıt tüketerek daha az atık oluşumu sağlayan yeni Volvo S90’da ayrıca adaptif hız sabitleyici, 3600 kamera, aktif uzun far, park yardım pilotu, sensör ve şeritte koruma yardım desteği de yer alıyor.
Volvo’nun yeni amiral modeli S90, 291 bin 540 TL başlangıç fiyatıyla sunuluyor.
--- spoiler ---
Tek tanım yeterli: Arkadaşlar Otokoç hırsızdır.
OTOKOÇ, EYLÜL AYINDA FORD MARKA ARAÇ ALIMLARINDA CAZİP FIRSATLAR SUNUYOR


--- spoiler ---
Türkiye otomotiv perakendeciliğinin lider şirketi Otokoç, Ford marka binek ve ticari araç sahibi olmak isteyenleri Eylül ayında cazip koşullarla buluşturmaya devam ediyor.

Otokoç hazırladığı kampanya çerçevesinde Ford Focus, Fiesta, Mondeo, C-Max ve Kuga model araçlarda 24 bin TL’ye kadar 20 ay vadede yüzde 0 faiz oranı sunuyor. Ford Transit Minibüs alımlarında ise 28 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0 faiz oranı ile alım fırsatı sağlıyor. Ayrıca Otokoç, tüm ticari araçlarda geçerli olmak üzere Eylül ayına özel 3 yıl ve sınırsız kilometre garantisi de veriyor.
--- spoiler ---


--- spoiler ---
Türkiye otomotiv perakendeciliğinin lider şirketi Otokoç’un İstinye şubesi, Volvo’nun gelecek vizyonundaki en önemli adımını temsil eden yeni modeli Volvo S90’ı 21 - 23 Eylül tarihleri arasında showroom’unda sergiliyor.

Şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan Yeni Volvo S90, tüm otomobil severleri tanışmak üzere Otokoç İstinye şubesine bekliyor.
--- spoiler ---

--- spoiler ---
Türkiye otomotiv perakendeciliğinin lider şirketi Otokoç, İskandinav ruhun mükemmeliyetçi tasarımlı araç markası Volvo sahibi olmak isteyenlere Eylül ayına özel avantajlı bir kampanya sunuyor.

Otokoç, üstün teknolojiyle yüksek sürüş konforunu birlikte sunan T3 motor sahibi V40’ı 88.000 TL’den başlayan, Volvo S60’ı ise 99.900 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 0 faiz oranıyla müşterilerine sunuyor.

Eylül ayına özel fiyat ve alım koşullarıyla Volvo araç sahibi olmak isteyenleri Otokoç şubelerine ziyarete bekliyor.
--- spoiler ---
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri