youtuber furyasına otomobil tarafından bulaşmış birisinin açtığı kanal. h kasa opel astra aracıyla tuhaf deneyler yapıyor. benzin deposuna şeker döküyor, motora tuz ruhu kola falan döküyor. kaputu kesiyor aracın üstüne jant atıyor. ilgi çekmek adına garip şeyler yapıyor tarzım olmasa da ortada bir emek olduğu için takdir ediyorum.

bir aralar avm'lere yamuk park edenlere kafayı takmıştı, aracını hemen arkasına park edip çıkmalarını engelliyordu falan. baya mevzular yaşamıştı sonrasında. kurgu da olabilir orasını bilemeyeceğim.

uzun bir aradan sonra dün kanalını ziyaret ettim, ucuza araç alıp toplama adında paylaşımlara başlamış. farklı bir düşünce ile değişik bir çıkış yapmıştı; araç toplama muadili çok fazla video dolaşıyor piyasada.

iktisatta bir yasa vardır; azalan verimler yasası. bu arkadaşta da bunu gördüm ben açıkçası.
Fake olduğunu düşündüğüm ''otopark öküzü'' gibi videolar çeken youtuber. Arabasına yapmadığı da kalmamıştır.
Ülkece ne kadar boş iş izleme meraklısıyız ya. Gereksiz bir diğer kanal ama işini seviyorsa yolu açık olsun, ne diyeyim.
izmir'in buca ilçesinde yaşayan,bucalı olmanın tüm özelliklerini taşıyan arkadaşın youtube kanalı. bazı videoları ilgi çeker "ulan harbiden acaba nolcak" dedirten tarz videoları vardır. Türkiye şartlarında araba fiyatlarını ve parçalarını göz önüne alınca, kimsenin keyfe keder yapmayı bir tarafının yemeyeceği hareketler yapar.
videolarından anladığım kadarıyla evi buca oto sanayinin zaten az arka kısımlarında gibi işi düşse çok yakın. kendi de arabadan az çok anlıyor. kendine youtube sektöründe bir yer bulmuş helal olsun ne diyelim.

videoları hakkında kısa eleştiriler :
-otopark mevzuları tamamen fake geçin o işleri
-bir de her şeye gülme be dayı. gerçekten her şey çok komik değil.

*abone olunacak kadar kaliteli değil ama arada girip bakılacak tarz youtube kanalı
opel astraya denemedigi fantezi kalmamıştır ve en son motor yemiştir bu arada komşum olur kendileri
makamdan çıkma, hurda durumdaki 131 Doğan'ı geri toplamasıyla takdir ettiğim ama o aracın önünü basıp, angel far ve cam filmi ekleyip, 33 yaşında makineyi tekerlekli arizona kertenkelesine çevirerek gözümden düşen İzmirli youtube kanalı.

opel astra h'sine çektirmediği işkence de kalmadı.
Böyle bir ortamda başlığının bile açıldığını görünce büyük üzüntü duyduğum arkadaş.
dibine kadar yalanlarla dolu otomobil kanalcığıdır(kanalcık diyorum bakın)
güya arkadaşları ile ortak nissan primera alınmış toplanmış ve kendi tabirleriyle ihtiyacı olan bir kardeşlerine verilmiştir.
ismailcalmaz.com/oto-detay/nissan-primera-1.6-gx-56952 fakat gerçekte çekiliş mekiliş yoktur. Araba satılığa konulmuş satılmayı beklemektedir.
Arkadaşlar bugün 50 kiloluk slime yapıcaz, yok efendim x i kışkırttık tarzı youtuberlardan hiç bir farkı yoktur.
bunlar da ilginizi çekebilir