otomobil çizimleri ve tasarımları yapan bir araba severin çizimlerini konu alan başlık. youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.
çok güzel çizimleri içinde barındıran bir youtube kanalı. böyle sanatsal işler ile uğraşan insanları görünce umutlanıyorum.
sanırım rüya garajımı gerçekleştirecek arkadaşı buldum. şaka tabii ki. böyle yetenekleri görmek gerçekten güzel. şimdi bu adam istese kendi kafasındaki bir şeyi de çizip tasarlayabilir. bu da mükemmel bir şey demek oluyor. hayranlıkla baktığımız tüm otomobiller ortaya böyle çıkmıyor mu?
İlginiz için çok teşekkür ederim. Arabalısözlük yazarlarıyla çizimlerimi buluşturmak beni çok mutlu etti. Tasarım yönüm biraz zayıf ama zamanla geliştireceğime inanıyorum.
Konusunda en iyilerden biri. Kendisini hem sosyal medyadan hem de Autovision dergisindeki sayfalarından tanıyor, takip ediyorum. Gayet başarılı, tebrik ediyoruz kendisini.
Çizimden çok boyama yapan arkadaşın eserleridir. Çok sanatsal ve yetenek kokan hareketlerdir.
Muazzam çizimleriyle ün kazanmış elemandır. Güzel bir bölüm bitirmiş olmasına rağmen, diplomasına ihtiyaç duymadan geçimini çok rahat sağlayabiliyormuş. Çizimlerini de döviz üzerinden yapmakta. Kağıt boyutu ve arkaplan dahil çizime göre fiyatlandırması vardır.
Dostum sen buna resim demişsin ama bu bildiğin fotoğraf . Şaka bir yana muazzam çalışmaları olan bir insan.
realizmin fotoğraf makinesinin icadından beri sanat dünyasında yeri yoktur.

tanım: yıllardır kendini geliştirdiğini görmediğim bir zanaatkarın çizimleri
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri