Sözlüğün kurucularından, eski intercity sürüş akademisi eğitmeni, bir çok dergide yazılar yazmış olan güzel kişilik. Çok eğlenceli adamdır. seat ibiza cupra'dan sonra renault megane rs 225 alıp doğru yolu bulmuştur. İyi ki varsın güzel adam.
Severim. Aldığım parçaları çalıp kendi arabasına takmaya bayılır. Arada cinnet geçirtir ama, orçi bi tanedir.
Pek şekerdir. Kendini o kadar sevdirir ki, ona tahammül etmek zorunda kalırsınız.
Bir çok arabayla piste çıkmış, oldukça hırslı adam. Hırsı başkalarına değil kendisinedir, hep daha iyisini yapmak ister. Kendisini bir kere görmüş olmama rağmen istanbul park ile ilgili sorularımın hepsine cevap vermiştir. Sayesinde tek seansta süremi 3 saniye geliştirdim, buradan da teşekkür etmiş olalım.
Youtube Kanalı'nda arabalar ile ilgili çok güzel videolar olan adam.
Subaru BRZ ile drift yapmasına vesile olduğum kişiliktir. Sokakta gazlarken tanıştık, sonrasında sıkı dost olduk ve bunun üzerinden neredeyse 7 yıl geçti. Hey gidi günler hey!
sözlük sayesinde tanımaktan mutluluk duyacağınız otomobil sever bir kişilik. Dikkat edin Renault Sport hayranlığı aşılayabiliyor.
Sözlüğün kurucusudur.
Motorsporlarını pek sever.
Kendisine ait ufak birde bloğu vardır, güzelde yazıları vardır reisin.
Sözlük tarafından bolca sevilir reis.
Kendisiyle sözlükte ufaktanda olsa bir samimiyetinizin olmasını istiyorsanız 21+ yaş olmanız tavsiye edilir, tecrübeyle sabittir. .(bkz: swh)
Seviyorus reyiz seni.
Ehliyetinin olmadigi gunleri bilirim gerci o da benim cocuk oldugum gunleri bilir buradan yola cikarsak . Mesajlara genelde gec donse de yardim etmeye calisir bildigini aktarmaya calisir . Araclarla ilgili farkli seyler ogrenmeye can atar .
tanıdığım ve birlikte ortak bir iş yaptığım en iyi abi'dir kendisi. bakın en iyilerinden biridir demiyorum. en iyisi diyorum. yakında 4 çeker 300 beygir civarlarında bir golf mk2 alıyor. evlere şenlik olacak.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri