Tüm sözlük ahaline selam olsun. Uzun zamandır test güncesi yapamıyorduk. Ama sözlük formatımızın en güzel ayrıntılarından birisi olan test güncesi oluşumuna tekrar başlıyoruz.

23 aralık Cuma günü Yeni Opel Mokka X'i sizlerden dinlemek için bir test güncesi yapıyoruz. Katılım için aşağıya entry olarak damlayabilirsiniz.
yerimizi alalım o zaman. hem merak ettiğim yeni bir otomobil mokka X. biz de hakkında bir şeyler yazmak isteriz.
Merak ettiğimiz bir otomobil, gün pek uygun değil ama orada olmaya çalışacağım.
orada olmayı fazlasıyla istiyorum. yerimizi ayırtalım biz de bari.
tasarımı gayet güzel bir otomobil , teknik özellikleri ve fiyatı da gayet güzel görünüyor . Denemek lazım , orada olmaya çalışacağım
gelmek isteyenler için bilgilendirme; çok yüksek ihtimalle anadolu yakası kadıköy - göztepe civarlarında toplanırız. katılmak ve bizimle aracı incelemek isteyen değerli üyelerimiz bana özelden isim soyisim ve telefon numarası bildirirse haberleşmemiz daha kolay olur.
facebookta şöyle bir etkinlik oluşturduk. Katılacaklar gelmek isteyenler buraya da damlayabilir.
yer varsa damlamak isterim. sözlükten birileriyle tanışmak keyifli olacaktır.
Üçpedal bey kısmetse bende orda olmak istiyorum . Aracı merak ediyorum yeni yılda valide hanıma bu tarz bir araç düşünüyoruz ve seçenekler arasında mokka x te var .
Günce tarihi yaklaştı, valla heyecanlıyız, geleceğiz, Mokka X'i kullanacağımızı umuyorum. Otomobili ayrı merak ediyorum ama diğer yazarlarla da tanışmak çok güzel olacak.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri