Arac çok fazla görülüp incelenmediğinden canlı görenler baya güzel bir arabaymış, fotoğraflardan çok daha güzel derken "Ya direksiyon OPEL işte insan şunu farklı yapar" eleştirisinde bulunuluyor :) Aslında direksiyon abisi Corvette c6 ile aynı :)

Canlısını görmeyen fotoğraflarda görenler için şunu söyleyebilirim "HAYIR" küçük bir araç değil :) Aracın tasarımı itibari ile özellikle fotoğraflarda toparlak bir görüntü görülüyor ve bu his aracın küçük olduğu yanılgısı yaratıyor. Roadster olduğundan dolayı arkası biraz kısa olmasına rağmen S2000'den 3,5cm kısa fakat 6,5 cm civarında daha geniş olduğunu örnekleyebilirim.

En çok merak edilen ve sorulan sorulardan bir tanesi "Parça sıkıntısı var mı?" Arkadaşlar hangi markanın olursa olsun, nadir satılan ve parçaları diğerlerine göre pahalı olan spor otomobil sınıfındaki araçların belli başlı filtre, balata vs gibi basit parçalar dışında yedek parçasını hazırda bulmak zor. Eğer Opel servisinden bir parça talep ederseniz 15-20 günlük süre içerisinde parça teslimi sağlanıyor. Ancak istediğiniz parçaları Amerika'dan yine 10-15 günde kendiniz getirtebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum, yalnız Amerika'dan parça getirmek için kullanmanız gereken anahtar cümle: "Saturn SKY redline" :) Opel GT Roadster diye ürün ararsanız, Almanya'dan birkaç parça bulabilirsiniz, kapsamlı ve ayrıntı parçalar için Sky Redline olarak aramak gerekiyor

Aracımı alalı henüz 1-1,5 ay oldu. Araştırmalarım almadan uzun zaman önceden başladığı için emin olup buraya yazdığım ve emin olmadığım birçok özellik ve bilgisini öğrendim. Şimdi en etkili olan tecrübe kısmına geçtim. Araç ile ilgili yeni bilgiler edindikçe yazıya ekleyeceğim.
tümünü gör
ilgili galeri