selefine göre 200 kilogram daha hafif olan arabadır.

bu bile opel'in bu arabayla ne kadar uğraştığının kanıtıdır. ilk defa IntelliLux Led-Matrix far teknolojisi kullanılmış. wi-fi, akıllı telefon bağlantısı gibi bir çok teknolojik detaya sahip olacak.

bence bu sefer başardılar.
arkadan yeni bmw 1 serisi'ne benzeyen araba.
200 kilogramlık rejim çok ama çok başarılı olmuş, yeni opel astra opc çok daha fazla iddialı olacak demektir bu.
tombul bir tasarımdan daha keskin bir tasarıma geçiyor olmaları iddialı ve güzel olmuş.
aracın 200 kilogram hafiflemesi, wi-fi, fonksiyonel lcd ekran, multimedya sistemleri falan da aynı şekilde güzel adımlar. opel'in yıllardır Alman'ların arasındaki ezilişine bir son verebilir bu atılımlar.
çizgilerini çok beğendiğim araba.
eski astra'lardan hiç haz etmezdim ama bu eğer böyle gelirse cidden güzel olmuş.
1.4 ECOTEC direkt enjeksiyonlu turbo motorun ilk defa kullanılacağı arabadır.
125 ve 150 beygirlik iki versiyonu olacakmış bu motorun, 245 Nm tork değeri üreteceği söyleniyor. En çarpıcı noktası ise yakıt tüketimi. Ne kadar doğru bilmiyorum ama 4.9 litre/100km'lik bir ortalamadan bahsedilmiş. tsi motorun çok büyük rakibi olur eğer dedikleri gibi olursa.
Diğer bir seçenek ise 1 litre 3 silindirli motor olacak, bunun da yakıt tüketimi 4.2 litre olacakmış. 95-110-136 beygirlik seçenekleri olacak. opel güzel geliştirmeler yapmışa benziyor, merakla bekliyorum.
İstanbul Park'ta tanıtımı yapılacak olan araba.
Bir dostumdan aldığım bilgiye göre yeni led teknolojilerini ön plana çıkarmak karanlıkta sürüş yapılacakmış. Opel'in arabasına güvendiği bu sefer her halinden belli. Pistin günlük kirası neredeyse 100.000tl, bu sefer büyük oynuyorlar.
Başlangıç fiyatı 82.000tl olacağı açıklanan yeni Opel.
Oha! Yuh!
intercity istanbul park da tam 3 gün lansmanı yapılan modeldir. Hem gece pist sürüşünde led far teknolojisi tanıtılmış, hem de akademi kısmında güvenli sürüş eğitimleri verildi. Ciddi büyük yatırım yapıldı,insanlar otobüs otobüs taşındı bayiilerden.
İçi oldukça hoşuma gitti, diz ve baş mesafeleri geniş, ön konsol daha sade hale gelmiş ve oldukça lüks kaliteli görünüyor.
82.000tl başlangıç fiyatı ise satması mümkün değildir.
Volkswagen Golf'ün bile başlangıç fiyatı 67.000tl dostum sen ne yaptın?
Oha o nasıl fiyat ?!?
Nasıl satacaklarmış çok merak ediyorum.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri