opel'in yeni çıkan kasasına göre daha yakışıklı bulduğum aracı. bu arabanın yol tutuşu, direksiyon tepkileri, güvenlik donanımları kesinlikle muadillerine göre oldukça iyi. sürerken araba kullanıcısına keyif veriyor. aracın içindeki plastik aksamların bazen ses çıkarması ve aracın ağır olması eksik yönleriydi, opel ağırlık olayını da yeni kasada 200 kg hafifleterek düzelttiğini söylüyor.
Astra h'daki en çok dile getirilen iç mekan kalitesi ve eşya gözü kıtlığı problemlerini çözmüştür. Öte yandan artan ağırlık la birlikte gelen hantallık ile başı belaya girmiştir.
opel astra k ile bir çok problemi giderilmiş olan otomobil.

Özellikle elektrik aksamı ile ilgili bir çok problem yaşadı kullanıcıları. Ağırlığı yüzünden ortalama yakıt tüketimi fazlaydı ve viraj kabiliyeti de aynı şekilde çok iyi değildi. Yeni kasa ile bu problemlerin hepsi giderilmiş deniyor.

Göreceğiz.

Koca poposundan ne kadar kilolu olduğu anlaşılan otomobil.

Bu arada nedense bir türlü beğenemedim, opc olanı güzel de gerisi ıı ıh.
Gitmeyen otomobildir.
Yokuşlarda kaldırmak eziyettir.
hangi motorlu modelin yokuşlarda kalkmadığını merak ettiğim otomobil. 1.3 ise zaten o motordan o araca çok da bir şey beklemek haksızlık. ülkemizdeki vergi politikaları yüzünden o motordaki araç bile bir dünya paraya satılıyor gerçi.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri