1500 kilogramlık bir arabaya 95hp'lik bir motor takılmasının nasıl bir etki bıraktığını test etmek için üretilmiş arabadır. bu arkadaş c segmenti rakiplerine göre zaten çok ağır, sen gidip buna ürün yelpazendeki en salak motoru koyuyorsun. 4-5 kişi klima açık tatile falan gidemezsiniz. gitmediği için de yakıt tüketimi fazladır, gitmesi için gaza hep fazla basarsınız. fren mesafesi fena değildir, yol tutuş ağırlıktan dolayı çok tatmin etmez. almayın, aldırtmayın.
malzeme kalitesi olarak tatminkar arabadır.
üstteki entry'e tek kelime etmek mümkün değil maalesef. arabayla şehir içinde gezmek bile sıkıntı.
motor çok tepkisiz, turbo geç geliyor, gelince de gidiyor zannetmeyin azıcık 'kıpırdanıyor'.
ayrıca çok fazla kroniği olan bir arabadır. sürekli bir parçası bozulur, servisle kanki olursunuz.
Yeni kasası ile yükselişe geçeceğini düşündüğüm araba.
En azından o çilekeş motor 200 kilogram az yük ile başa çıkmak zorunda kalacak.
1.vitesi çok kısa olan dur kalk trafikte mecbur 1-2 yaptığınız, hatta 2 ye atınca fazla altta kaldığından 1'de iyice devir çevirmeniz gereken araçtır.
Şehir ici 6 sehir disi 4 civari yakan aractir . Ögrenci icin 1 numaradir yaniniza 1 kisi daha bulursaniz otobusten ucuza gider gelirsiniz . Araç neredeyse bazi D sinifi araclarindan da agirdir . 1 ve 2. Viteslerde öne cok yigilir easytronic ise biraz mide bulandirir . Çogunlukla kararsiz kaldigi icin yokuslarda manuel mudahele etmeniz lazimdir . O yuzden otomatik diye yeni ehliyetli kisilere rahat rahat alinmamali . Aracın iç kalitesi tatminkardir ben de H kasa vardi trim sesi fazla degildi .
iç konsolu güzeldir,kalitelidir. Yalıtım da başarılıdır ancak başka artısı yoktur. Hantaldır gitmez,opel sorunları delirtir. Parasının hakkını vermez.
Tasarımı iyi hoş malzeme kaliteside aynı şekilde be arkadaş sen bu arabaya bu ağırlıkda bu motor bu beygir gücü neden dedirtiyor adama. Albenisi yüksek olan ama kullanınca keşke dedirten adama.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri