Kredi kartınız var ise iş bankası gibi bankalardan alınması mantıklıdır. bittikçe otomatik olarak kendisi kredi kartından kredi yükler. yoksa kaçak geçişlerden devletimiz size çok güzel bir fatura çıkartacaktır.
aldıktan sonra da çileniz bitmez, arada sırada okumaz, cihazın pili biter vs.
ama en azından hgs'nin önünde sıra oluşurken siz rahat rahat yolunuza devam edebilirsiniz.
Köprü ayaklarından genellikle alınabilir. Hgs'nin çok salak bir icat olduğunu düşündüğümden dolayı almıştım da oradan biliyorum. Ayrıca kredi kartınıza bağlarsanız rahat edersiniz.
Kredi kartına bağlı şekilde banka'dan almanın en mantıklı seçenek olduğu durumdur. şuan hgs kullanmaktayım ama en kısa zamanda kendisine geçiş yapacağım.
HGS cihazının düzgün çalışmaması sebebiyle yediğim cezalardan sonra geçiş yaptığım ve bir kere bile sekmeden düzgün çalışan biricik cihazım. Bu günlerde cama yapıştırmanın çaresini aramaktayım. Çift taraflı bant önerileri çoğunlukta. Farklı çözümlerinizi de bekliyorum.
İstanbul da yaşamıyorum ama sıklıkla otoban vs. Kullanıyorum HGS sahibiyim memnunum. OGS ye hiç ihtiyaç duymadım ayrıca çok çirkin duruyor bence. HGS doldurulması kötü aslında ama mobil bankacılık dan rahatça dolduruyorum.
Tanım: İstanbul da oturuyorsanız pek de elzem olmayan hayat kurtarıcı edevat
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri