bunlar toplumun kanayan yarası,

bunlar babadan oğula nesil heralde.

piyasaya yeni sürülen modelleri tanıtma amacıyla yapılan test videolarının değişilmez tipleri. tanıtımı yapan ekip araç hakkında bilgi verme amacını taşır ve o araç hakkında iyi-kötü yanları anlatır. kimi objektif olmayabilir o ayrı konu. açık bırakılan yorumlarda aracı kullananlar veyahut kısa süreli test edenlerde iyi kötü deneyimlerini paylaşırlar.

bunlar da videoyu izlemeden, aracı bilip öğrenmeden kullanmakta/kullanmış olduğu modelin marka fetişizminin vermiş olduğu gözü dönmüşlükle bodoslama atlar örnek: "yaaau o parayı buna verceme gider 20xx model x marka y model araba alırım, en azından 2.eli var" şeklinde bombayı bırakır.
lan arkadaş arabandan memnunsan git fulle deponu kendini tatmin et. adam o arabayı anlatıyo senin yorumuna sunuyo, o arabayı değerlendiriyo ve senin de bilgilenmeni, bilgilendirmeni istiyo. sen kalkıp alakaya maydanoz bi şey söyleyip boş yer kaplıyosun, orada sunulan emeğe saygısızlık ediyosun. bu galerici zihniyetli adamlar yüzünden pek yorum okuyup kafa bulandırmak istemiyorum. he güzel yorumlar yapan da var. ama her kategorideki youtube videosunda böyle malca yorumlar var. belki buradaki sözlükçülerin de dikkatini çekmiştir. azalarak biterler inş.

rahatladım yaau.
tümünü gör