Kadınların vazgeçilmezi olan modeldir.
Erkekler için çok cezbedici hatları olmasa da kadınlar için hem şirin hem de fonksiyonel bir arabadır.
1.2 litrelik motora sahip olan baz modeli 39.900tl'ye satılmaktadır. Kadınlar için olan 1.2litre ve cvt otomatik şanzımanlı model ise 45.900tl. Uygun fiyat, güzel donanım, güzel motor ve şanzıman seçeneği ile tam bir kadın arabasıdır.
Dig-S donanımı hayvan gibi dolu olan araba.
Fiyat olarak bazına göre çok uçuk evet, dig-s donanımlı bir micra tam olarak 58.900tl yani neredeyse 20.000tl daha pahalı ama araba gerçekten çok dolu. Evet ben de bu kadar para verip gidip micra'ya binmem ama Nissan bu sene donanım konusunda atağa kalktı ve rakiplerine diş geçirebilmek adına bu konuda para harcadı. Renault ile yaptığı platform kardeşliği bence en çok Nissan'a yaradı hem 1.5 dci motoru kullanabiliyorlar hem de Renault'un R-Link teknolojisinden faydalanabiliyorlar.
Bayanlar seviyor ancak araç genel olarak rakiplerinin gerisinde, yol tutuş zayıf, izolasyon vasat, konfor zayıf sekme yapıyor araç. ama tüketim iyi 1.2 motorun, araçta 950 kg onunda etkisi çok.
bir kadın olarak beni hiç ama hiç etkilemeyen arabadır.
lütfen çirkin arabaları kadınlara yakıştırmayın.
Şu an 1.2 motor street donanımlısı 43.950 tl olan otomobil.
En büyük handikapı dizel bir seçeneğinin olmaması, yoksa en dolu otomatik vites ve benzinlisi 62.000 tl.

Keşke güzel bir dizel seçenek de olsaydı, o zaman iyi satış rakamları elde edebilirdi.
nissan'ın b segmenti aracıdır.
tam bir bayan arabasıdır. özellikle klima ızgaralarının oval tasarımı çok tatlı durur.
karoseri kağıttan hallice olan araba. en ufak bir temasta çöküyor bu arkadaş içeri. çok alıngan sanki.
üç haneli hızlarda zangır zangır sallayan minyatür otomobil. küçük diye hep kadınlara yakıştırılıyor ama hiç güven vermiyor ya. öyle bir algı yaratılmış ki, kadınlar bile tipsiz olmasına rağmen ah tam benlik diyerek koşturup bundan alıyorlar.
yeni nesillerinin kamuflajlı hali merceklere yakalanan model. özellikle arka tarafı nissan juke'dan esintiler içeriyor sankim. boy atmış, biraz kilo almış gibi bir hali var.

galeri
K13 kasa micra tam acemi arabasıdır. Yan aynalar geniş, önü arkası rahat görünen, direksiyon turu fazla, park etmesi kolay vb. Vb. Otomatik vitesi cvt olup bana göre en iyi şanzumana sahip heleki acemi birisi için ayrıca 1.2 litre 3 silindir 80 hp motor manuel vites ile 1. Vites 60 2. Vites 100 3.vitesi 140 görmekte ve kalkışta geçemeyeceği araba sayısıda çok azdır. Şöyle ki 1.33 litre 99 hp yaris ile kalkışta motor gücü daha az olmasına ragmen geçebilmektedir. Kendileri ilk göz agrim oldugu için sayfalarca anlatabilirim ama kısaca bu kategoride(acemi arabası) bana göre en mantıklı araçtır.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri