nissan'ın güney amerika pazarı için ürettiği yeni crossover'ı. elbette talep gelirse kuzey amerika'ya doğru yayılmayı da planlıyorlar.

juke'a göre daha ucuz ve daha zayıf motorlu bir araç olacak kicks'in 1.6 litre dört silindirli 100 hp motorla piyasaya çıkma ihtimali üzerinde duruluyor. ihtimal dememin sebebi, henüz nissan'dan resmi bir açıklama gelmemesi. ayrıca henüz resmi bir fotoğraf da yayınlamadılar ama test sürüşleri ve rio de janeiro'daki tanıtım etkinliğinde insanların çektiği fotoğraflardan artık neye benzediğini biliyoruz.
nissan'ın bu yaz rio'da düzenlenecek olimpiyatlara resmi sponsor olarak ürettiği crossoverdır.
Crossover segmentinde iki otomobil bulundurmak ne kadar mantıklı çözümleyemediğim mevzu.
nissan'ın yakın zamanda 192 milyon dolar yatırım yapacağı konuşulan model.
sırf pazara renk katmak için yapılan bir hamleye göre biraz fazla gibi geldi bana.
İki adet küçük sayılabilecek crossover'un arasına girecek ulan crossover. Ben buna hiç gerek olduğunu düşünmüyorum, bence bir şeylerin suyunu çıkarmamak gerek. Segmentler artık iyice birbirine girdi, insanlar istedikleri otomobili tarif edemez oldular.
Renault Kwid gibi 3. dünya ülkelerindeki crossover pazarlarını doyurmak üzere tasarlanmış araba. Rahat olun Nissan Juke yeterincen iyi satıyor Avrupa'da; daha ucuza mal olan ve kalite ihtiyaçlarını karşılamayacak olan bu otomobili getirmezler...
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri