Şehrin haylazı olduğunu iddia eden araba.
Sert süspansiyonları ve kötü görüş açısı dışında çokta eksiği olmayan otomobildir.
Farları çok kötü aydınlatmaktadır ve sağ-sol aynaların tasarımı-yeri dolayısıyla oldukça fazla 'görüş açısı problemi' çekmektedir. Bunun dışında reno ile ortak kullanılan 1.2litrelik ünite oldukça az yakmaktadır. Dinamikleri ise bir binek otomobilden farksızdır. Bu sebepten dolayı captur mu juke mu sorusunun cevabı her zaman Juke olacaktır.
Altına aldığı rüzgardan dolayı uzun yolda az yakamayan oyuncak.
Ayrıca a sütunundan ve aynalardan dolayı ön çaprazdan gelen herhangi bir cismi görmeniz için kızılötesi gözlere ihtiyacınız var. Biraz da sert süspansiyonlara sahip bunlar haricinde güzel bir araba diyebiliriz.
Renault'un 1.5dci'lik ünitesini kullanan cross-over'dır.
Bu ünite zaten çok cansız bir ünite sen ne diye gidip bunu bir de daha yüksek ve ağır olan bir arabaya takarsın anlamam. Ne yürüyor ne de çok az yakıyor. Renault Mercedes'e attığı kazığın aynısını Nissan'a da attı aslında. İkisinede en uyuşuk motorlarını satıp marka değerlerini düşürdü.
1.2 turbo motorlusuna hayran kaldığım arabadır.
Visia paketi 52.990tl'lik bir fiyata sahipken, Platinum premium pack 72.100tl'dir.
Çok az yakıt tüketir (yaklaşık 6 litre), bastınız mı da gider.
Bu yüzden 1.5 dci'lık üniteyi almaya ihtiyacınız yoktur.
Cross-over segmentinde alınabilecek tek araba olabilir.
Gerek iç hacmi, gerek şekli şemali, gerekse yul tutuş ve dinamiği ile rakiplerinden bir adım öndedir.
Piyasada zaten bunu doğrular nitelikte, en çok satan cross-over zaten juke.
beş farklı yazıda beş farklı yorum okunulabilen başlık.
Beğenmediğim araçtır. Arkadaşımın sahibi olduğu juke u kullandım hem standart hemde yazılımlı halde ve bir türlü memnun olamadım. Bi değişik, yol tutuyor ama yatıyor konforsuz ve sesli yüksek ama içi dar şirin ama tipsiz, bi değişik işte.
İçinde güzel bi ablaya rastlama oranınızın çok yüksel olduğu araç.Hep banamı denk geliyor sürenler gerçekten melek gibi.Tabi beklenti çok da yüksek olmasın arada bonus olarak bıyıklı dayıda çıkabilir

Ha piyasasına gelince ben bu araca o paraları asla vermem bu arada
Bunun hayvani versiyonu nissan juke r
Yeri geldiğinde sapsarı bir taksi, hatta sürücü kursu aracı olarak da görebileceğiniz radikal tasarımlı araba. Hani belki Nissan global biraz inanmış olabilir ama Nissan Türkiye'nin bu aracın bunun yarısı kadar bile satacaklarını umduklarını sanmıyorum. Harbiden sevildi ülkemizde, mini cooper'ın sahip olduğu albeninin aynısına sahip. Çeşitlilik güzel birşey, alın tavsiye ederim.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri