Bir iki sene içerinde tanıtılacağını düşündüğüm muhtemel hypercar korkusu. Hakkında bildiklerim ve tahminlerim şu yönde; 3.0 Litre V6 + Hybrid motora sahip olacak ki bu Le Mans araçları aracılığıyla geliştirildiğini düşündürüyor. R34'ten R35'e geçiş kadar keskin bir görünüş beklemesem de Vision Gran Turismo aracından gen alacağı çok da gizemli değil. İnanılmaz büyük bir arka difüzör, dev alaşım jantlar ve minimum 1850 kiloya sahip olacağını düşünüyorum.

R35'i bir anda dünyada ünlü hale getiren şeyi hatırlarsanız, efsanesi dışında bu kesinlikle 0-100 değeri idi. Yine bu konuda da beklentim 2.5 civarı bir süre. Tabii yine Lambo Ferrari ve Porsche rakiplerinden daha ucuz olmasını beklesem de 100.000$ boşline fiyat beklentim var.

Ayrıca Gran Turismo 7 ile tanıtılacağını düşünüyorum.
Fiyaskoyla sonuçlanan, önden içten yanmalı - arkadan elektrikli motor konseptli Le Mans prototipini örnak alacaklarsa işleri zor görünüyor. Yarışa kadar sürdürdükleri iddialarıyla, olağandışı altyapı tasarımıyla iyi PR yapmışlardı ama yarış sonrası yarışlardan çekildiklerini açıklamaları yaptıkları işe olan güvenlerini ortaya koyuyor.

Dünya düzeni hızla değişiyor. R36'nın nasıl bi altyapı ile geleceğini bende merak ediyorum. aslında gelebilecek mi onu da merak ediyorum.
Orasından burasından elektrikli motorlar fışkıracaksa hiç gelmesin, anılardan son gtr, r35 diye kalsın dediğim otomobil.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri