Lakabı godzilla olan arabadır.
modifiye'ye çok uygun olmasından dolayı çok fazla after market parçası vardır.
1000 beygir ve üstleri çok da imkansız değildir. Kendisi 4 çeker olduğu için sıfırdan kaldırılırsa içeridekilerin boynunu falan kırabilir. versiyonuna göre beygiri 485 - 545 arasında değişir. tek negatif yanı çok ağır olmasıdır, tam 1740 kilogramlık bir danadır aslında.
Kendisi fotoğraflarda göründüğünün iki katı falandır.
Balina gibidir, lakabının arabasıdır. Sevilir, sayılır.
o dana gibi duruşu, o totosu aşık olunasıdır. Modifiye de edilince kaput altından gelen gürültü iç titretir. bir çok süper sport a tercih edilir.
1000hp'lik alpha 9 kitli birtanesine binmiştim, araç bildiğin boyun kırıyor. Onun dışında 4 teker kayıyor. Her araba meraklısı kişinin hayallerinin bir köşesinde gt-r nismo olduğuna inanıyorum.
2 senedir benimle birlikte olan, son 6 aydır 890hp olarak kullandığım canavar.
Sıfırdan kaldırdığımda yaklaşık 90 km/s hıza kadar sarıyor ama bu sırada ivmeleniyor da. Yere tutunduğu anda bir çok deneyimsiz insanı kusturacak kadar 'g' yemeniz mümkün. Ben gazı bırakana kadar ön konsola kimse ulaşamaz. Çok değişik bir deneyim gerçekten, bundan sonra da 2jz swap'lı bir arabaya binerim otomobil kariyerimi bitiririm.
hiç sevmem
Kendisininden Japon sevmeyenler nefret ederler, çekemezler.
Japon sevmeyen, en okkalı Amerikancıların bile hayran olduğu, hayalini kurduğu otomobildir.

(bkz: mrbars)
Sahip olan arkadaştan hızlanma videolarını ve detaylı incelemesini beklediğimiz seksi makine. Şahsen bu alet bende olsa kitap yazardım.
Son entry tamamen benim düşüncelerimi yazmış . Böyle bir araca sahip üye varken inceleme beklemememiz şaşırtıcı olurdu . (bkz: godzilla)
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri