Hızlı otomobiller seven, egzoz sesi olsun turbodan gelen hindi sesleri olsun bunların hepsine bayılan bir insan olarak benim bile otomobil satın alırken dikkat ettiğim bir sistemdir.

Şansıma da genellikle en kötülerine denk geldim. (bkz: renault megane coupe 1.5 dci) (bkz: seat ibiza cupra)

Otomobilde vakit geçirmeyi ve müzik zevki olan kimseler için önemlidir. Gerekirse opsiyon listesi için biraz daha bütçe yaratıp iyisi tercih edilmelidir.

Kağıt hoparlörlü bir otomobil henüz kullanmadıysanız ne demek istediğimi anlayamazsınız.

dipnot: apaçi olanlarından bahsetmiyorum.
daha amiyane tabirle tesisat denen işitsel sunum. modifikasyon konusunda otomobillerin yanında ayrı olarak değerlendirilen bir alan. otomobil fuarlarında sırf müzik sistemlerinin sergilendiği oluyor.

gençler genelde bir adet amfi ve subwoofer ile tesisat yaptığını düşünmesine karşın bana göre kaliteli bir iç mekan çalışması çok daha güzel müzik dinlenmesini sağlar.
(bkz: ses sistemi)
İbiza Cupra'da Aux ile Radyo arasında çok fark var ama yine de dandik ses sistemi var dediğim durum . Bagaj da yok ki Subwoofer koysan başka bir şeye yer kalmaz . Genelde denildiği gibi ülkemizde ses sistemi denilince bagaja 1 subwoofer ile iş bitirenler var
Yeni S90'da müzik sisteminin bana göre otomobiller için kralı olan Bowers&Wilkins opsiyonel olarak sunulacak. Fiyatı muhtemelen 15-20 aralığında olacağını düşünsem de bu segmentte benim için en ayırt edici özellik olur. Yemişim arkadan itişini veya yakıt ekonomisini, yeter ki verin bana Bowers&Wilkins 'i.
düzgün olanı çok işe yarayan sistemdir.
arabadayken yapılabilecek en güzel şeylerden biri müzik dinlemektir. eğer düzgün bir ses sisteminiz varsa yolculuklar tadından yenmez. hele ki uzun yolda.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri