genellikle öğrenci olup da anne-baba'nın arabasını kullanan bireylerin aklındaki sorudur.

hayır efenim gitmenize gerek yoktur. muayene randevusu alırken kimin gideceğini belirtirseniz herhangi bir sorun olmayacaktır.
hiç de gerek olmayan durumdur.
randevu alırken zaten 'kimin götüreceği' sorulmakta. kan bağınız dahi olmasına gerek yok, yeter ki tüvtürk para kazansın.
Gitmese de olur. Kimin gittiğinin aslında bir önemi yok, zaten oradaki adam istemez ise geçemiyorsunuz.
Ne arabalar sahipleri ile gelip aynı hızla gecemediler. Ardından bi muameleciye 100 lira verilmesi ile son bulur.
valla çekilecek çile değildir. kendi başına muayene istasyonuna gidersin, nasıl olduğunu anlamadığın bir şekilde birisi gelir ve bir anda önüne geçer ve bu yetkililer tarafından da çok normal karşılanır. enteresan bir olay dönüyor orada, anlamış değilim. ver muameleciye kendisi anlatsın, en azından sinirlerin bozulmaz.
Bir sorun yoktur dedigim yani sorunsal olamaz dedigin baslik. Annemin araci ile de 2 defa gittim . Onume gecen sirami kapan da olmadi . Dudullu da bu isler iyi yuruyor tqvsiye ederim.
ne alakası var kardeşim dedirten sözde sorunsal. randevu alırken tüvtürk soruyor zaten ruhsat sahibi mi gelecek yoksa başkası mı diye.
bir kişinin kendine ait olmayan bir aracı 6 ayda bir götürebileceği durumdur. Yani sizin olmayan 3 arabayı peşpeşe götüremezsinizdir.
Durum muamelecilerin önüne geçmek için alınmış bir önlemdir.
bunlar da ilginizi çekebilir