Yazarlarımız tarafından çok farklı noktalara çekilmiş olay.
Öncelikle iki grup hakkında da fikirlerimi belirterek başlayayım, ikisininde de hatalı hareketler var.
Motorlu arkadaşlar gayet hıyar bir biçimde konvoy halinde gidiyorlar ve oraya dönmesi gereken bir aracın dönmesini engelliyorlar. Oraya dönmek isteyen arkadaş üstlerine kırmamış, sinyalini vermiş ve birkaç motorunda geçmesine izin verip kendine yol verilmesi umuduyla beklemiş, artık gidebileceği bir mesafe kalmadığından dolayı bir tanesinin önüne doğru kırarak yola girmiş. Bunu kendine yediremeyen ve son zamanlarda daha öncede bahsedildiği gibi "kafasına gopro takıp ava çıkmış" olan motorcu arkadaş yine showunu yaparak aracın aynasına vurmuş. Aynasına vurduğu aracın içinden ondan daha show meraklısı arkadaşlar silahlarıyla inice hemen korkmuş tabikide.
Silah olayına gelirsek çıkması hoş değil ancak erken çıkması iyi olmuş. Bu iki grup birbirine girdikten sonra o silah ortaya çıksaydı çok farklı noktada bir haber olabilirdi bu, o yüzden baştan çıkıp motorcuları korkutması bence herkes için çok daha iyi olmuş ama tabi keşke herkes insan gibi konuşabilse de yol kavgasında silah çıkmasa.
Son olarak belirtmeliyim ki yolda motorculara sürekli yol vermeye çalışan biriyimdir ancak bu durumda ben olsaydım ve aynama vurmuş olsalardı ne olurdu bilmiyorum, bir insana sinirlenebilirsin ancak fiziksel olarak müdahaleye girdiğin zaman bence direk haksız duruma düşersin. Umarım bu moda haline gelen aptal ayna kapatma, ayna yumruklama, ayna tekmeleme vs gibi olaylardan çabucak vazgeçerler.
tümünü gör