Kullanıcısı olmadığı zaman dengede dahi duramayan bir nesneyi kullanmaktır. İlk başlarda korkutucu olan bu eylem ileriki zamanlarda oldukça eğlenceli ve keyifli bir hal alacaktır.

Motosiklet aslında biraz özgürlük demek olduğundan kullanırken kendinizi hiç olmadığı kadar özgür hissedersiniz. Buna alışırsanız bir daha otombile binmek istememeniz gayet normal bir durum olacaktır.
Hep yapmak isteyip, aile ve kız arkadaş baskısından dolayı erişemediğim eylem. İlk fırsatta bu kişilerden gizli bu deneyimi yaşayacağım.
5 yıldır kullanmak istesem de annemin "hakkımı helal etmem" tepkileriyle karşılaşmama sebep olan eylem. Birçok kişinin de başına bu geliyor.
Motosiklet kullanmak isteyip de aile baskısı mahalle baskısı gibi durumlara denk gelenlerin tarafıma ulaşması durumda onlara motosiklet kullandırmayı bir görev bilirim. Çünkü yüzlerinde ki o ilk gülümsemeye şahit olmak çok acayip keyifli. Sanırım buradan da anlaşılacağı üzere inanılmaz eğlenceli olan aktivite.
ilk bisiklet binişinizde poponuzda yumru çıkana kadar bisikletten inmediğiniz günü hatırlıyorsanız bunun çok fazlasını düşünün. ancak her daim ölümle burun buruna olduğunuzu unutmayın.
14 yaşımdayken yaptığım kazanın izleri hala dizlerimde duruyor.
Türkiye şartlarında tehlikeli gördüğüm olay.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri