Kullanıcısı olmadığı zaman dengede dahi duramayan bir nesneyi kullanmaktır. İlk başlarda korkutucu olan bu eylem ileriki zamanlarda oldukça eğlenceli ve keyifli bir hal alacaktır.

Motosiklet aslında biraz özgürlük demek olduğundan kullanırken kendinizi hiç olmadığı kadar özgür hissedersiniz. Buna alışırsanız bir daha otombile binmek istememeniz gayet normal bir durum olacaktır.
Hep yapmak isteyip, aile ve kız arkadaş baskısından dolayı erişemediğim eylem. İlk fırsatta bu kişilerden gizli bu deneyimi yaşayacağım.
5 yıldır kullanmak istesem de annemin "hakkımı helal etmem" tepkileriyle karşılaşmama sebep olan eylem. Birçok kişinin de başına bu geliyor.
Motosiklet kullanmak isteyip de aile baskısı mahalle baskısı gibi durumlara denk gelenlerin tarafıma ulaşması durumda onlara motosiklet kullandırmayı bir görev bilirim. Çünkü yüzlerinde ki o ilk gülümsemeye şahit olmak çok acayip keyifli. Sanırım buradan da anlaşılacağı üzere inanılmaz eğlenceli olan aktivite.
ilk bisiklet binişinizde poponuzda yumru çıkana kadar bisikletten inmediğiniz günü hatırlıyorsanız bunun çok fazlasını düşünün. ancak her daim ölümle burun buruna olduğunuzu unutmayın.
14 yaşımdayken yaptığım kazanın izleri hala dizlerimde duruyor.
Türkiye şartlarında tehlikeli gördüğüm olay.
kaporta insan vücudu olduğu düşünülürse sığırların bol olduğu İstanbul'da kullanımı oldukça tehlikeli gözüken eylem.
Düşük fiyata yüksek keyfi veren motorlu taşıttır. 10 bin tl fiyat sınırında karşılaştırırsak, renault 9 yerine cbf 150 çok daha fazla keyif verecektir, daha az yakacaktır. Daha üst fiyatlarda karşılaştırırsak, 60 bin tl'ye ikinci el bir hothatch yerine alınacak herhangi bir supersport,naked, sport touring motor, hızlanma viraj kabiliyeti gibi performanslı kullanımın söz konusu olduğu konularda çok daha üstün olacaktır. Tabi bu motosiklet otomobilden daha iyi demek değil, ikisinin de tadı farklı ama fiyat performans konusunda motosikletlerin çok daha iyi olduğu aşikâr. Off road konusunda ise bence motosikletler biraz daha zayıf. Cross motorları iyi kullanan biri, 250cc'lik iki zamanlı bir motorla v8, v6 demeden birçok aracı çok rahat geride bırakır ama cross motorları iyi bir şekilde kullanabilecek seviyeye gelmek kolay değil, bunun üstüne sağlık sorunlarının olmaması ve iyi kondisyona sahip olmak lazım ama otomobillerde off road yapmak daha masraflı ama çok daha kolay.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri