özellikle kışın gelmesiyle, çok ihtiyacım olan tavsiyedir. fiyatlar 200 liradan başlayıp 1000 lira ya kadar olunca hata yapmakta istemiyorum. bu nedenle bu konuda deneyimleri olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum. su geçirmemesi ilk şartım.
Ucuz olanlarının hem su geçirme hem de koruma anlamında eksiklikleri var.
Böyle önemli güvenlik ekipmanlarında ucuza kaçmamak, motosiklet kullanarak edilen kar'ın en azından bir kısmı ile sağlığınız için bir şey yapmak mantıklıdır.
Goretex malzeme olmasında fayda var. Ben TCX jupiter e bakıyorum. Lakin oda kışlık bot değil.
sidimarkasının kaliteli ürünleri olduğunu duymuştum.
yds diabloyu çok övdüler. yerli marka (yakupoğlu deri sanayi). fakat bu sene rusyadan aldığı askeri bot sevkiyatını yetiştirmek için botun üretimine ara vermişler. goratex malzeme olması tabiki çok iyi olur fakat fiyatlar çok fazla. prosev marka uzun botu önerdi 1-2 yer. su geöirmezlik garantisi yok fakat 1 saate kadar yağmur altında kullanan arkadaşlar bir sıkıntı çekmediklerini söylüyorlar.
motosiklet için ayakkabı alınacaksa koruma icin kesinlikle uzun bot tavsiye ediyorum.
tcx -x-five goretex aldım bu kış başında 5 aylık tüm kış sürecinde her gün işe gidiş gelişte kullandım. Soğuk koruması iyi, kesinlikle su geçirmiyor. 800 küsür lira fiyatlara bulmak mümkün şu an için. goretex motosiklet çizmesi sınıfında yds diablodan sonra en uygun fiyata sahip. yds diablo zaten hiç bir yerde yok. yds neden bu botu üretmiyor anlamıyorum.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri