mitsubishi colt'un cabrio modeli. 1.5 150 hp'lik czt motoruna sahip. ülkemize ne yazık ki getirilmedi. bikaç tane yabancı plakalı örneği dolaşıyor şu aralar ülkemizde, dün gördüm de çok güzel bir araba. yazık olmuş getirilmemesi 206 cc'ye rakip olabilirmiş.
peugeot 206 cc'nin direk olarak rakibi olan otomobil. 1.5 litre ve 150 beygirlik motor ile gayet keyifli de olabilirmiş. ama ülkemize bu tarz otomobiller girmez, kimse otomobilden zevk almasın zaten sadece ulaşım aracı olarak kullanalım.
ucuz yollu zevk otomobili. chip tuning vs. ile 200 - 210 beygir güç elde edilir, cabrio etkisi ile yemede yanında yat. ama ülkemizde var mı? bu da soru mu şekerim?
4g15t kodlu czt motoruna sahip, üstü kapalıyken yandan 206 cc’nin şekil ve şemaline sahip olup, üstü açıkken özellikle arkadan çok haşin ve yakışıklı duran araçtır. Yanlış bilmiyorsam TR plakalı gümrük girişli 1 adet bulunuyor ülkede, öyle bir şeyler anımsıyorum.

Ek olarak bulgaristan araç satış sitelerinden birinde 11 bin tl’ye görüp kahrolduğumdur.
Üstü açıkken ne kadar güzelse, kapalı da bir o kadar çirkin olan araç
O dönemki en büyük rakibi (arada 40 hp olmasına rağmen) Nissan Micra C+C olan araba. Türkiye'de yabancı plakalı örnekleri dışında bir tane de Temsa'ya ait TR plakalı örneği var.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri