birbirine rakip iki otomobilinin karşılaştırmasıdır.

ikisi de tek kapı.
ikisi de küçük ve hafif.

colt cz3'te amt yarı otomatik şanzıman var düz vitesi yok.
c2'de düz var sanırım. sensodrive yarı otomatiği de var.

colt cz3 1332 cc 95 hp 125 nm tork. 0-100 11.8 saniye.
c2 1360 cc. 75 hp. 118 nm tork. 0-100 manuel 12.1 sensodrive 14.1 saniye.
yedek parça fiyatları ve her ustanın anlamasından dolayı tercih citroen c2 olmalı.
sırf dinamikleri olarak ele alındığında bile Citroen'in açık ara kazandığı karşılaştırma olur
colt cz3 dediğim karşılaştırma. alışıldığı vakit tam bir şehir içi arabası. hızlanması oldukça tatmin edici. bir c veya d grubu konforu aramıyorsanız, gayet rahat bir araba da.
Sanayinin yolunu unutmak istiyorsaniz colt kesinlikle ama yok ben ustalarla hasir nesir oliyim ayda 2 3 defa ugrayim derseniz c2 tamamen sanayi askiniza kalmis
Cevabı c2 olan karşılaştırma.

Citroen C2 1.4 HDI hem çok az yakan, hem de sahip olduğu motora göre performansı tatminkar bir araç. Sürüş dinamikleri ve tasarım olarak da c2 önde. Ayrıca HDI gayet sorunsuz bir motor, dolayısıyla c2 çok daha mantıklı bir tercih olur.
Benim için cevap C2 olan karşılaştırma. Gerek görünüşü gerek yakıt sarfiyatı olarak C2 önde olan karşılaştırma. Sadece C2 nin direksiyonuna alışamadım ben çok şişko geliyor gözüme.
millet şaşırmayın rica ediciim. Yakıt harici her konuda colt ağır basar. Tip dahil. Citroen in her arabasının kronik problemleri var. Ustalarla ahbaplıktan hoşlanıyosanız orasını bilemicem.
c2 dediğim karşılaştırma.

donaım olarakta çok dolu .
Colt'un sorunlu yarı otomatik şanzımanını bilmeyenler tarafından, "colt her yönden daha iyi, hiçbir sorunu yok" denilen karşılaştırma.

201000 km'de ve 10 yaşında bir Citroen'im var, sanayiye en son 3 ay önce gittim. O da klima gazı doldurmak içindi. Dolasıyla kulaktan dolma bilgilerle konuşmamak gerek.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri