Youtube'un en popüler kendin yap (bkz: Do it yourself) (bkz: DIY) kanalı. Avustralyalı iki kafadarın hazırladığı bu videolar ingilizce'den az çok anlayan tüm meraklılar için faydalı bilgiler sunuyor.
Normalde arkadaş arasında yapılıp gülünen ama samimi olunmayan ortamlarda garip bakışları üzerinize çekecek bir espri anlayışları var. Bazen gereğinden uzun sürdüğü için bayıyor (birazda anlamadığım için) ama kamera karşısında böyle bir samimiyet görmek hoş.
Videolarını izleten başka bir unsur ise arkaplan müzikleri ve senaryosu. Zaten ikisi de müzik sektöründe faaliyet gösterdikleri için hazırladıkları şovlar amatörlükten giderek uzaklaşıyor.

Tavsiye ederim, mutlaka kendinize fayda çıkaracağınız bilgiler bulursunuz.
Boş vakitlerde zaman öldürmek için bire birler. İzlerken öğreniyorsunuz da aynı zamanda.
İngilizce seviyesi girişin bir tık üstü olan herkes izleyebilir.
Kendilerinin "Chopped" anahtarlığını kullandığım, Avustralya'daki inanılmaz JDM fiyatları ile DIY modifikasyonlarını güzel kurguyla birleştirmiş 2 kanki :) Bir bölümdeki otomobil marketini gördüğümde gözlerim yaşarmıştı. Bir ikea düşünün içinde janttan egzos sistemlerine, intakelerden turbo kitlerine kadar ne ararsanız bulabiliceğiniz büyüklükte. Chopped
Çok eğlenceli elemanları içeren program.
Sanırım güncel olarak youtube takip edip de izlemeyen yoktur. Bunları izleyince inip motosikletimi parçalayıp tekrar toplamak falan istiyorum.

--- spoiler ---
Evde denemeyin.
--- spoiler ---
Kei to the City diye belgesel tadında bir videolarını izlemiştirm. Çok eğlenceliydi. O zamandan beri youtube'de takip ederim.
2 milyona yakın aboneleri vardır.
Amerika'ya gidip başka bir başarılı youtube kanalı olan Road Kill ile yaptıkları özel bölüm yayınlanmıştır. İki ayrı kanalda birden yayınlanan bölümler içerik açısından zevki olduğu kadar iki ayrı kıtada yaşayan insanların kültürlerini de güzel yansıtıyor.

Mighty car mods bölümüne buradan ulaşabilirsiniz. Hoşunuza giderse devamını zaten kendiniz bulursunuz (bkz: Motor Trend Channel).
yıllardır takip ettiğim kanaldır. yapmak istediğimiz ama yapamadığımız denemek istediğimiz ama deneyemediğimiz bir çok şeyi yapmışlardır.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri