Üstün mühendislik harikalarımızdan bir tanesinin ürünüdür bu olay.
sen adamı koymuşsun trafiğin ters yönüne, gittiği yolda da gider yok, suyun üstünden her geçişinde yolun en hızlı şeridi olan sol şeride su atıyor. Az önce 120 km/s ile giderken başıma geldi de oradan biliyorum. öldürecek misiniz olum adamı zorla?
Adamlar zamanında satın alınan otobüslerin beygirlerini sayamamışlar, yokuş çıkamamış otobüsler, gelmiş burada su, eğim, gider falan diyoruz. Yapmayın etmeyin arkadaşlar.
Şoför direksiyonun solda olmasından dolayı terste gidiyormuş gibi oturuyor, sen yola su atmaktan bahsediyorsun. Etme eyleme dostum, belediye başkanı çıkar 'yağmurda sol şeridi kullanmayı verin' der mevzu kapanır.
Refleks ile silecek kolunu kırma riski olan hadise. Yüksek miktarda adrenalin salgısı ile birlikte sürücülerin uykularının açılması belediye tarafından geliştirilmiştir.
Kış geldi, mevzu yine başlayacak. Metrobüs yolunda gider olmamasından dolayı bu arkadaşlar suları üstümüze atmaya başlayacaklar. E-5 üstünde sol şeridi kullanmamaya özen gösteriyorum sırf bu yüzden. Cama bir anda tonla su gelince insan hayatının şokunu yaşıyor.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri