Bize saçma olabilir başkasına güzel gelebilir bunlar göreceli şeyler, GLA'yı ben tasarımından veya bulunduğu banada garip gelen sınıfından dolayı değil kötü işçilik ve düşük malzeme kalitesinden dolayı eleştiririm ki böyle yapılmalı bir yerde.

Şimdi diyoruz ya bir amacı yok bu aracın diye mesela yeni araç alma arifesinde olan babamdan örnek vereyim, babam çoğu babanın aksine sedan sevdalısı veya hafif ticari meraklısı değildir hatchback sever sportif araç sever aynı zamanda kendisi sporcu, maraton koşar, yüzer haliyle ilerleyen yaşıyla beraber ve yoğun antrenman temposu yüzünden dizlerinde ağrılar oluyor ve şuanki aracına binerken eğilmek zorunda olduğu için bazen zorluk yaşıyor. O yüzden ister istemez rahat inip binmesi için biraz daha yüksek araçlara bakmak zorunda kalıyor, x3, q3, x5 gibi modeller büyük geliyor mecbur bu sınıfa yöneliyor tabi o kalitesizliği ile GLA olmaz orası ayrı.

Öte yandan kadınlar içinde makul bu araçlar hem küçük hem yerden yüksek mesela çocuklu bir kadın için iyi neden çünkü çocuğu arabadan alırken eğilmeden alabilir beli ağrımaz bilmem ne. Kısacası bize saçma efendiler alanlara değil, bu göreceli bir durumdur.
tümünü gör
ilgili galeri