Geçtiğimiz günlerde Los Angeles Araba Fuarında 3. jenerasyonu tanıtılan Audi A7 ve BMW 6 serisine rakip olan Mercedes modeli.

Yeni nesilde kokpit S serisindeki gibi göstergeler ve multimedya ekranı birleşik olup otomobilde 5 koltuk olacak. Motor seçenekleri ise artacak.
Kaynak
4 kapılı coupe sınıfının yaratıcısı olan modeldir. Otomobilin başarısı rakip markaları bu sınıfta modeller üretmeye itmiş, daha sonra Mercedes bile CLA Sınıfı ile biraz daha küçük olanını yaratmıştır.

Audi A7, BMW 6 Serisi GranCoupe, Porsche Panamera daha küçük sınıftaysa CLA, Audi A5 Sportback, BMW 4 Serisi Gran Coupe gibi modellerin ortaya çıkışı temelinde CLS yatıyor.
(bkz: kambur balina)
Yeni kasası olmamış olandır. İlk iki nesli tam bir tasarım harikası, heybetiyle, lüksüyle gerçek mercedes gibiler. Bu daha çok yeni nesil mercedes oyuncaklardan olmuş.

6 serisini bilemem ama A7 ye kafa tutamayacağı kesin.
Yeni kasasıyla birlikte hormonlu CLA olmuş, uzun zamandır böylesine kötü bir tasarım görmemiştim. A7 havada karada daha güzel bir araç kesinlikle.
Araba kariyerimde en son sırada olmazsa olmazıdır. Emekli aile babası günlerime geldiğimde sahip olmak istediğim en baba coupelerden biridir. İkinci jenerasyonu bana her daim daha çekici gelmektedir.
Rakipleri diye A7 ve 6 serisi denmiş fakat A7'nin eline su dökemeyeceği bariz ortada ha bir iki fanatik çıkar tutturur Mercedes diye o da kendi görüşüdür saygı duyar geçeriz.
Yeni kasasıyla şahsıma göre tasarım anlamında yaşanan faciaya bir yenisini ekleyen seridir. Mercedes-amg tarafından ilk kez kullanilan 3litrelik, 6 silindirli yeni motor bu araçla görücüye çıktı. Facia nerde derseniz aracın ismi geliyor. Mercedes-amg cls 53 4matic Coupe. Yazıyla elli üç. Bu bir şaka olmalı değil mi? 63 tamam zaten olay bu, 45 çıktı tamam dedik hadi neyse. 43 çıktı ki bence yine çok yanlış. 53 nedir ya? Cls 53. Uzun süredir duydugum en saçma şey oldu bu. Elinize sağlık.
yeni tasarım stili göz kanaması geçirttiren modeldir.
İlk kasasıyla gönüller de taht kurup 2. Jenerasyonda sıçan 3. Jenerasyonda sıvayan mercedes serisi. valla üzülüyoruz.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri