Kasa değişimi sonrası kendisine gelmiş olan modeldir.
1.6 benzin-otomatik şanzıman ikilisi liste fiyatının en ucuz meblasına sahiptir '123.900tl'.
Ucuz mu? Hayır. Ama net olan bir şey var eski c serisi ile bunun alakası yoktur. Hem dış tasarım olarak hem de iç malzeme kalitesi olarak. C serisi artık olmuş denebilir. Benim hiç hoşuma gitmeyen tek yanı çok fazla tuş, joystick ve ekrana sahip olması. Aradığım bir şeyi bulmam dakikalar alıyor, ergonomik değil. Geri kalanı fazlasıyla iyi.
Fiyat olarak üstüne koymuş olsa da oldukça güzel olmuş arabadır.
c200 diye geçen dizel 1.6 litrelik versiyonunu kullandım, performans olarakta tatmin edici olmuş.
Motor bilindiği üzere reno'nun motoru ama 1.5dci gibi isteksiz değildi. Param olsa e tabi bir de ailem olsa alabilirdim.
C serisi mi 3 serisi mi sorusunun başrolünde olan arabadır.
Bmw'nin yeni kasalarında çizgisinden ayrılıp daha basit-ucuz görünümlü arabalar üretmeye başlaması en çok Merso'nun işine yaramış görünüyor. Kabin kalitesi ve daha dinamik çizgisi ile merso bu yarışta bence önce.
bmw 3 serisi 'nin şirketlere ve bebelere kalmasından dolayı daha da fazla prim yapan modeldir.

Yeni kasasının kabin kalitesine bayıldığım araba. Selefi ile alakası kalmamış, dokununca insan keyif alıyor.
İçi dışı çok güzel olan, ama bozuk yollarda içimin cız etmesine sebep olan araba. Hamburger gibi lastikleri olmasa 18" olsa anlarım da bu şekilde bile patır kütür gidiyor araba. Ha nedir düzgün yolda çiçek, hakikaten bulutların üstünde gidiyor gibi. Birde radyo kaydedemedim ben bu arabada biri anlatabilir mi? :D
Tasarım olarak iç-dış F30'un çok önünde olan araç. Metalik sümbül kırmızısı amg coupe versiyonunu 2-3 yıl sonra çok isterim
Biraz sözlük formatı dışında olacak ama beyler sizin gözünüzü seveyim ben, aynı başlık altında ekşide milletin birbirini sikmediği kalmış bir de buraya bak insanlar ne güzel kendi düşüncelerini anlatmış. Umarım bozmadan bu şekilde devam ederiz. Gerçekten teşekkürler.
Tanım: Dıştan spor, içten klasik otomobil.
Kişisel olarak yeni Mercedes'leri ruhsuz olmasından ve hepsinin tek yumurta ikizleri olmasından ötürü hiç sevmiyorum.
Ha bana göre C63 dışında "YENİ" C serisi Renault Latitude ayarında (yeni Mondeo'ya ayıp etmemek için kıyaslamadım) bir araçtır. Ayağımı yerden kessin, bilmeyenler zengin sansın, masaya marlboro-zippo-mercedes anahtarı koyayım'lık bir araçtır. 2008-2013 arası Mercedes, Mercedes kokar, ruhunu yansıtır, farklıdır. Bunlar sadece götürgeç. Tabi sadece bana göre..
geçen haftalarda lansmanı yapılmış ve yeni yüzüne kavuşmuş araçtır. kişisel olarak daha yakışıklı buldum yeni modeli iyi iş çıkarmışlar lakin tasarım kişiseldir yani tartışılacak bir durum değildir. araçtaki teknik iyileşmelerde adından da anlaşılacağı gibi olumlu yöndedir.

bana göre tek bir kusuru vardır efendim:

1-flaşör butonunun çok saçma bir yere konması. konsolun ortasındaki pek işlevi olmayan "menu" tuşu işe yer değiştirilebilirdi. şuan ki yeri itibari ile acil durumlarda elin hemen gitmesi açısından yetersiz

bu aracın tasarımını yerden yere vuranlar ya da mercedes e'den başlar diyenlerin üstüne çimento dökmek istiyorum.
dizel v6 motor var arabada! ortalama 5.5 6 litre yakıyor daha ne olsun.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri