Supercar kategorisinde satışa çıkacak olan otomobildir dedem. Mclaren 650s modelinin yerine üretileceği için beklentiler de bir hayli yüksek. Monocell ve karbon fiber üretimi bir şasiye sahip olacakmış.

3.8 litrelik V8 motora ek olarak bir de çift turbo ile desteklenecek, beklentiler ferrari 488 gtb'deb daha güçlü olması yönündeydi.
Abuk sabuk renkleri ile gönlümü çalmış olan kalp hırsızı.
Cenevre Fuarı'nda tanıtılması planlanan otomobildir.

Yeni bir Monocage şasi ile geliştirilmiştir. Motor yine çift turbo 3.8 litrelik ünite ama gücü 650 bg'den fazla olacağı söyleniyor.

P14, McLaren'in yeni Super Series modellerinin başlangıcı olacak. Aktif şasi kontrolü, drift özelliği sağlayan sürüş modları ve 1283 kg'lık boş ağırlığıyla çok sıkı bir otomobil geliyor.
Resmi adı 720S olarak netleşen otomobil.

McLaren yeni bir, 4.0 litrelik çift turbo V8 kullanacak ve adından da anlaşılacağı gibi bu motor 720 bg güç üretecek. Cenevre'ye az kaldı, tüm detaylar orada olacaktır.
Cenevre'deki tanıtımından önce resmi fotoğrafı (en alttaki foto) sızdırılmış modeldir. Böylece ilk kez net olarak görmüş olduk 720S'i.
her ne kadar kendime itiraf edemesem de, bu araç 488 gtb'den daha güzel görünüyor. 488 alan insanlar için üzücüdür heralde.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri