pamukkale turizm'e lion's coach 2+1 coach model otobüslerinden satan markadır:

--- spoiler ---
türkiye seyahat sektörünün öncü kuruluşlarından pamukkale turizm de, kurumsalın yanı sıra bireysel tercihlerde de man kalitesini tercih ediyor. pamukkale turizm’in trakya bölgesi bireysel otobüsçülerinden kemal yavuz da, sınıfında benzersiz avantajlar sunan man lion’s coach 2+1 vip satın aldı.

2016 model euro 6 motora sahip 38 koltuklu 2+1 vip man lion’s coach, düzenlenen törenle önsel demircioğlu tarafındankemal yavuz’a teslim edildi. man’ın ikitelli tesisleri’nde gerçekleştirilen teslimat törenine kemal yavuz’un yanı sıra otobüs ortağı turan seçkin ile kaptanlar gökhan yüksel ve sadettin toker de hazır bulundular.

man lion’s coach ’ların düşük işletme giderleri ve 2+1 vip dizilimde 38 koltuk avantajının önemine vurgu yapan kemal yavuz, sunulan yüksek konfor ile birlikte yolcularda da büyük memnuniyet yarattığını belirtti.

pamukkale turizm, öz mal otobüs yatırımlarının yanı sıra bireysel ve bölgesel işletmecileriyle de filosunu man lion's coach 2+1 vıp otobüslerle güçlendirmeye devam ediyor. yakıt ekonomisinden sunduğu yüksek konfora, 2. el avantajına kadar birçok benzersiz özellikleri ile man lion’s coach 2+1 vıp, seyahat sektörünün ilk tercihleri arasında yer alıyor.
--- spoiler ---
tümünü gör
ilgili galeri