(bkz: live for speed)

bir araba yarışı simulasyonu olup, grafikleri kötüsüdür. fakat lastik basınçlarından differansiyel ayarına kadar herşey sizin elinizde olduğu için keyfine keyf veren oyundur.

genelde oyuncuları kontrolleri mause ile yapar, layoutlar, araçlar vs yükleyebilir istediğiniz aracı istediğiniz spec de düzenleyebilir gazlayabilirsiniz. g27veya g25ile aşırı keyifli olabilir.

bu kadar eski bi oyun için aşırı iyidir. başından kalkmak istemeyebilirsiniz.
İlk başta alışması biraz zaman alır ama bir alıştığında bağımlılık yapar.

Tepkileri falan bayağı gerçekçidir.
zamanında deli gibi oynadığım oyundur.. araca performans anlamında bir iyileştirme yapamadığınız için, başarılı olmak yaptığınız süspansiyon ayarı, lastik basınçları ve en önemlisi bileğinize kalmıştır.. direksiyon setleriyle daha zevklidir, ama klavye ile oynamak beceri ister..
Gerekli ayarlari yaparak yan yan gezebilirsiniz, multiplayer modu coluk cocuk doludur arkadaslarinizla bi server kurup eglencenin dibine vurabilirsiniz.
yıllar önce çok güzel araç modları buluyordum ama artık izlerine bile rastlamıyorum. nereye girsem patates gibi modellenmiş şahinler var. ota boka "modifiyeli şohin" yedirmesini ne zaman bitiricez baya merak ediyorum.
mod indirmeye tövbe ettiğim oyundur. takarım konsolu drift çalışırım bitti.
Mod yapabildiğim oyundur. 6 senedir oynarım
bunlar da ilginizi çekebilir