Frene basıldığında inanılmaz göz alan parçadır.
özellikle volkswagen group arabalarında arka fren lambası led ise, frene basıldığında arkadaki sürücüyü çok rahatsız eden bir ışık çıkıyor. İllaki testi falan yapılmıştır diye düşünüyorum ama önümdeki araba hele bir de audi a6 ise kör olmama ramak kalıyor.
Tasarım hatasından dolayı olan hede'dir.
Led'lerin açılı bakması gerekir ki direk göze gelmesin, ancak bu uygulamalarda açı yanlış verilmiş.
arkadaki arabada iseniz gözünüze çok fazla vuruyor led'ler.
trafikte önümde böyle bir araç varsa zorla şerit değiştirmek zorunda kaldığım stoplar. kaynak gözlüğü ile bakmak gerek
Kesinlikle hatalı olan üretim. Yalnız olmadığımı görmek çok sevindirici, çünkü bunlardan bir tanesi önümde frene bastığında cidden kör oluyorum. Arkadakinin görüş netliğini elinden almak kabul edilebilecek bir husus değil.
Güçleri ayarlanabilir olsa keşke dediğim hede dir. Dur kalk trafikte çok kötü bir özellik. Ancak otoban surusunde gayet makul bi özellik oluyor. Keşke ufak bir role ile 60 km hızı geçince güç seviyesi şuanda olduğu halde olsada 60 in altına düşünce gücü kisilsa ve dur kalkta göz almasa
trafikte uzun süre arkasında kaldığınızda etrafa boş boş gözlerle bakmanıza neden olandır. resmen iq sıfıra iniyor zamanla.
geçenlerde istanbul trafiğinde arkasında kaldığım audi yüzünden lanet ettiğim lambadır.

tek şerit yol, yarım saat süren bir yolculuk ve dur kalk trafik. eve geldiğimde duvarlarda hala kırmızı kırmızı lekeler görüyordum. yere batsın böyle teknoloji.
arka sis farından daha beter bir aydınlatma parçası. hatta bu ledler ondan daha da kötü.
uzunları açarak karşılık verdiğim sistem. gerçi bu tip arabalarda karartmalı dikiz aynası olduğundan etrafı rahatsız ediyorum sadece. çok kinliyim bunlara karşı.
Özellikle alman araçlarında bulunan lanet olası sistemdir.
Gece onları görünce inip kırasım geliyor.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri