Tesla'ya rakip olarak Çin'de üretilecek elektrikli araba. 4 kapılı coupe tasarımı ile piyasaya girecek olan otomobilin menzili ise 210 kilometre. Modelde aynı zamanda kablosuz şarj özelliği de bulunacak. 833 adet patent başvurusu almış.

Çekik gözlülerin asla güzel bir otomobil üretemeyeceğinin en yeni kanıtı. Tasarımlarını kimler yapıyor, bu kadar alt yapı yatırımına karşılık bu çirkinlik nasıl yaratılıyor merak ediyorum. Bu arada o menzil ile bu iş olmaz dayıcım, benden söylemesi.
play-doh oyun hamurunun kutusundan çıkarılıp olduğu gibi piyasaya sürülmesine benzeyen hamle.
insan bir iki tasarım, çizgi bir şey yapar otomobile. bu kadar kalıp gibi, dümdüz araba üretilir mi? güya geleceği şekillendirecekler. biraz tasarım, biraz estetik kaygınız olsun ya. bir de tesla'ya bak, havada karada yer bunu.
düz ve pürüzsüz tasarımı ile kafalardaki gelecek konseptini hayata geçirmeye çalışmış araba. ama sanki biz daha buna hazır değiliz.
Çinlilerin bir başka imitasyon faciası daha. Kendilerine has bir şey üretmekte bu kadar zorlanan başka bir halk olamaz sanırım. Bu kadar çalışkan olup da yaratıcı olamamak enteresan şey.
çinliler'in yine ortaya atıp kaçtığı bir başka proje.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri