sap inovasyon forum’da inovasyon ödülü'ne layık görülen internet sitesi.
buyrun bu da basın bülteni.

--- spoiler ---
müşteri deneyimi kategorisinin değerlendirilmesi sap’ın profesyonel hizmetler, destek, satış ve pazarlama yöneticilerinden oluşan jüri tarafından gerçekleştirildi. değerlendirme kriterleri arasında projenin tamamlanmış ve yürürlükte olması, yenilikçilik boyutu, direk ve dolaylı olarak etkilediği kitle, vizyonu ve gelişime açık oluşu, tekrarlanabilir ve sektör için örnek teşkil etmesi yer aldı.

araç kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak amacıyla 2011 yılında hayata geçirilenlastik.com.tr ile binek, 4x4 ve hafif ticari araçlara uygun bridgestone ve lassa markalı lastikler kolayca satın alınabiliyor. energizer markalı akülerin de kısa süre içinde satışa sunulacağı lastik.com.tr’den satın alınan lastiklerin değişimi, türkiye genelindeki 400'ü aşkın anlaşmalı nokta aracılığıyla yapılıyor. lastik kullanım rehberi, sık sorulan sorular gibi sürekli güncellenen detaylı içerikler sunan lastik.com.tr, yüksek güvenli bir ödeme sistemine sahip bulunuyor. ayrıca, kişiye özel kampanya tasarımı ve aktif müşteri ilişkileri yönetimi kullanılırken, düzenli olarak müşteri memnuniyeti anketi de yapılıyor.

lastik.com.tr kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde 2012 yılında uluslararası interaktif medya ödülleri (ıma) kapsamında e-ticaret kategorisinde ‘best in class – sınıfının en iyisi’ ödülüne layık görülmüştü.
--- spoiler ---
tümünü gör
ilgili galeri