Lassa, tüketicilerini dünya devleriyle buluşturuyor

--- spoiler ---
Bridgestone ve Lassa’dan 4 lastik alan 7 şanslı kişi dünyanın en büyük derbisi Barcelona FC-Real Madrid maçını Camp Nou’da izleme fırsatı yakalıyor.

Brisa, Lassa ve Bridgestone markalı 4 lastik alan 7 kişiye Aralık’ın ilk haftasında Camp Nou’da oynanacak “El Clasico” maçını yerinde izleme fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında; Lassa ve Bridgestone markalarının yetkili satış noktalarından ve www.lastik.com.tr üzerinden otomobil, SUV veya hafif ticari grubu, Lassa ve Bridgestone markalı lastiklerden tek seferde 4 adet alanlara şifreli birer kart verilecek. Kampanyaya katılabilmek için 5 Ekim 2016 tarihine kadar kartlarda yer alan şifrenin istenen diğer bilgilerle birlikte tüm GSM operatörlerinden 6635 kampanya hattına kısa mesaj ile gönderilmesi veya Lassa’nın resmi internet sayfası www.lassa.com.tr’de yayınlanan formun doldurulması gerekiyor.

Kampanyayı kazananlar, 2 gece 3 gün Barcelona’da konaklama, gidiş-dönüş uçak bileti, maç bileti ve havaalanı-otel-havaalanı transferlerini kapsayan birer paketin sahibi olacak.
--- spoiler ---
tümünü gör
ilgili galeri