Lamborghini'nin önde gelen isimlerinin yaptığı açıklamadır.

690 beygirlik lamborghini aventador'u arkadan çekişli üretmenin riskli olacağını, güvenliğin kendileri için en önemli nokta olduğunu belirtmişler.

Arkadan çekişli bir otomobilin bu tork ve beygir ile başa çıkmasının zor olduğunu, her kullanıcının öyle bir otomobil ile başa çıkamayacağını da ayrıca belirtmişler.

Tamam haklısınız da, kullanıcının böyle bir isteği var ise bence düşünülmeli. Sonuçta Ferrari patur kütür üretirken Lambo'dan da aynı hamleyi beklerdim.
'bizim müşterimiz şov peşinde, araba kullanmaktan da pek anlamaz' demenin bir başka yolu olan açıklama. Adam ferrari f458 speciale ile türlü türlü organizasyonlara katılsın, sen 4x4 üretmeye devam et. Hayırlı traşlar.
Doğru önermedir. Arkadan çekiş ne kadar zevkli de olsa aracın 0-100 değeri düşer. Bu önemli bir ayrıntı.
arkadan çekişli araba kullanmak zor olduğundan markanın aldığı önlemlerden biri. hele güçlü bir arabanın kontrolü daha zor olacağından olası kazaların da önüne geçilir. o kadar arkadan çekiş sevdalısı varsa ferrari orada buyursunlar.
Bana kalırsa mühendisleri aciz gösteren bir açıklamadır. 740 beygirlik F12 arkadan çekişli ve dünyanın en iyi önden motor arkadan çekiş otomobillerinden biri.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri