lamborghini aventador'un yerini alması planlanan güzellik. italyan markasının yeni amiral gemisi olacakmış.

ön tarafı biraz lamborghini huracan'ı andıran arabanın dizaynı ise isviçreli timon sager'e ait olacakmış. üst tavan komple cam ve yan aynalar kameralarla yer değiştirecekmiş. motoru konusunda ise tam olarak bir karara varılamamış.

gerçi daha çıkışına var gibi. bundan önceki lamborghini diablo ve lamborghini murcielago'nun 10 sene üretimde kaldıklarını düşünürsek en kötü iki senesi daha var.

öte yandan lamborghini'nin şu aralar daha önemli bir çalışması var:

(bkz: lamborghini urus)
boğa güreşleri ekolünden gelen bir başka lamborghini modeli.
Görüntülerdeki konsept hayata geçtiği takdirde gelmiş geçmiş en kötü görünüşlü Lamborghini olacaktır. Ön tarafta komple bildiğin engelli gülümsemeli. Şundan ve şundan ilham almışlar heralde. Aventador ve Murcielago'dan sonra felaket., rezillik.
Aventador gibi bir jet uçağından sonra bildigin minik boğa olmuş araçtır. Bu şekilde üretilirse V12 bir Ferrari karşısında en ufak şansı olduğuna inanmıyorum. Ayrıca yıllardır güreş boğası isimleri kullanırken matador ismi bana saçma geldi. Enzo gibi bir araç yaratmaksa amaç tasarım gerçekten yetersiz kalacaktır.Performans değerlerini görmek lazım tabi ama bu tasarımı kurtarmak için LaFerrari kıvamında performans değerleri gerekli bana kalırsa.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri