Ferrari'nin hibrid hiper spor otomobili LaFerrari'nin üstü açık versiyonudur. Üretimi sadece 70 adet olacaktır ve yakın zamanda başlayacaktır. Henüz Ferrari'den konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi, bunu söylemek gerek ama Marchionne otomobili onayladı.

Hatta fiyatı bile belli: Satış fiyatı vergiler hariç 5.1 milyon Euro olması bekleniyor. Otomobilde LaFerrari'deki 963 bg'lik V12'nin aynısı kullanılıyor.
Saçma sapan bir fiyata satılacak olan otomobil. Tamam çok değişik bir supercar ferrari la ferrari ama yuhannes 5 milyon euro nedir?
Satış fiyatının 500 milyon euro olması gereken araba. Salla amk, kim ne diyecek. Heralde adamlar klavyeden 2 tuşa gelişi güzel basıp fiyat belirliyor. Kahkaha attıran fiyatlandırma.
Adı resmi olarak Ferrari LaFerrari Aperta olarak açıklanan çatısız süperspor. Resmi fiyat açıklanmadı çünkü bütün araçlar teklif verilen müşterilere satıldı. Artık kıyamete kadar açık arttırmalarda fiyatına kaç sıfır ekleneceğini birlikte göreceğiz...
2017'de satılacağı ve tamamının müşterisinin hazır olduğu açıklanan, adı LaFerrari Aperta olarak onaylanan üstü açık LaFerrari.

Bu arada açıklama Ferrari'den resmi şekilde geldiği için fotoğrafları da güncellendi.
abd'li bir koleksiyoner kendisine satılmadığını duyunca markayı dava etmesine sebebiyet veren otomobil.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri