Lada'nın hayatta kalma mücadelesidir.
fiyatlandırma çok büyük ihtimalle uygun olacaktır. malzeme kalitesi de tabii ki yerlerde.
1.6 ve 1.8 litrelik üniteler kullanılacak denmiş, 1.8 ülkeye girmez. 1.6 litrelik atmosferik motor ile ellerinden geleni yaparlar. satış fiyatına göre satıp satmayacağına karar verebiliriz.
Lada'ya göre güzel görünen ama aslında çağ dışı olan arabadır.
Peşin satış fiyatı 30,000 TL olan araçtır.
Özelliklerine bir şey diyemeyeceğim ama fiyatıyla kesinlikle çağımızın ötesindedir.
Bi boka benzemeyen tasarımlı Dacia sandero, logan, fiat punto, symbol gibi arabalardan fiyat, performans, yakıt, tasarım gibi kıstaslarda sikip aticak arabadir. Üstteki entrylere bakıyorum yok malzeme kalitesi yerlerde. Lan oğlum 30.000 lira. Bu ülkedeki vergilerle 30.000 lira. Koç Doğuş oto kendi grubunda bu kalitede araç getirdiğinde 70.000 liradan aşağı yarak alırsıniz. Kimse kusura bakmasin abi malzeme kalitesi istiyosaniz 250.000 lirayi almanlara ya da koça domalip iyi bi malzeme sahibi olursunuz. Adam 30.000 liraya ki bu vergilere bu bayilerin yamyamlığına rağmen sıfır araç sahibi olcak gelmiş malzeme kalitesi diyor amk. Lan lineanin o çok satan Dusterın Peugeot 301 in malzeme kalitesi bu araba kadar var mi? Kaldi ki bu araba sike sike bu memlekette satış rekoru kircak. Tabi eğer memlekete sokmalarina izin verirlerse buyuk patronlar. Seneler sonra da okuyun bu entryi. Hadi eyvallah.
büyük ihtimalle memlekete girmesi engellenecek olan modeldir.
ama eğer girerse mevzu çok değişik yerlere gider, diğer markalarda fiyat politikalarını gözden geçirmek zorunda kalırlar. benden söylemesi.
Üretilmeye başlanan araba. Arkadan Nissan juke'u anımsattı bana.

'Aracın kaputunun altında ise 1.6 litrelik 106 HP ve 114 HP olmak üzere iki farklı güç üreten motorun yanında 1.8 litrelik 122 HP üreten bir üniteye yer veriliyor.'
Yeni resimleri ile çok da tırt olmadığını bize gösteren otomobildir.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri