ktm'in türkiye - malezya gibi 250cc'inin çok sattığı ülkeler için üretmiş olduğu motordur. şu anki satış fiyatı 19.000 tl'dir.

250cc naked motorlar arasında fiyatı biraz fazla gibi görünse de kalitesi de aynı şekilde rakiplerinden fazladır. ktm duke 390'dan en büyük farkı ise gösterge tablosunun renkli yani lcd olmayışıdır. bunun asıl sebebi de aslında fiyatı düşük tutabilmek.

390cc olan abisi ile motor bloğu aynı, sadece silindir çapları daha küçük. ön far tam led değil, yarı led - yarı halojen. bunun sebebi de aynı şekilde maliyet.

çok satacak diye düşünüyorum, göreceğiz.
tipi, arka tekerinin kalınlığı ve stickerları ile gönülleri almış olan motosiklet.
Çok güzel ve tam şehiriçi motorudur.
Çok pahalı bulduğum, aynı klasmanda olmasalar bile yerine r25'i tavsiye edebileceğim motosiklet.
Bana bu işte bir tufa var dedirten motor. Fiyat olarak japon yeninin fırlaması ile japon rakiplerinden daha alınası hale gelmiştir evet, yalnız duke 390 %37 lik ötv diliminde ama duke 250 %8 lik ötv diliminde. Arada 6000 lira fark var. Ötv den dolayı neredeyse bu fark kapanıyor ama duke 390 daha iyi donanıma sahip, yanş ötv si aynı olsa sanki duke 390 ile arasında 500 liradan fazla fark olmaz gibi geliyor. Bu durumda ya duke 250 pahalı ya da duke 390 gerçekten ucuz.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri