sözde geçici olarak yapılmakta olan uygulama. yavuz sultan selim köprüsü ve avrasya tüneline daha fazla otomobilin gitmesi için 'sözde' test amaçlı yapılmaktaymış.

her gün tem'i kullanan ve köprüyü kullanan biri olarak söylüyorum: insanlar çıldırmak üzereler!

direksiyon yumruklayanından tutun, bağırıp çağırana değişik değişik hareketler ile karşılaşıyorum 2 gündür. insanlar sabahları işlerine, akşamları ise evlerine gidemez oldular.

evet, bunun tek bir sebebi var, o da atıl kalan yeni projelere otomobil kazandırmak!

padişahım sen çok yaşa!
Zaten uygulanmasını çok saçma bulduğum bir şeydi, kalkması iyi olmuş.
Az önce açıklanan, köprülerde bir daha ek şerit açılmayacak olmasının haberidir. 2-3 haftadır deney yapıyorlardı, bu hafta kesin karar verilmiş oldu.

Yetmez ama evet.
herkesin boğazına kadar trafiğe girmesine sebep olmuş olan karardır. sabah şirkete geldim ama şirket bomboş, kimse vaktinde gelememiş. insanlara kızmak da mümkün değil, hepsi trafik ile cebelleşiyor. lanet olsun sizin yapacağınız işe!
yetmez ama evetçiler acaba artık mutlu mu? adam güzel şeylerin hepsini bir bir katletti resmen, mutluyuz öyle değil mi? o zaman şimdi dans.
sabah Avrupa yakasından anadoluya akşam da tam tersi güzergahta olanları yaşatmış eylem. Beşiktaş-kozyaağı sabah 15 dakika, akşam da 20 dakika. na zdrowie!
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri