• / 2
insanların artık delirdiğinin ve hiç bir konuda korkusunun kalmadığının kanıtı olan otomobildir. böyle videolar görmemek dileğiyle.
soldaki mercedes s serisi sanırım cumhurbaşkanlığı aracı, bu da koruması falan olabilir. o yüzden çarpmış olabilir demek istemiyorum ama evet bu mümkün. bu arada motosiklettekiler net çomar, o başka bir sözlüğün konusu.
motosiklet nedir ve nasıl kullanılır gibi bir başlık açılsa karşı argüman olarak yazılabilecek her şey bu videoda var. allah akıl fikir versin.
(bkz: Çomar Theft Auto)


Bilerek vurmuş ancak olayın öncesinde motosiklet istese geçip giderdi demek ki bir alacak verecek kavgası var dediğim hadise . Ayrıca dandik motosiklet 2 kişide de kask yok elde poşetle arabaya saldırıyorsun .

Altındaki hızlı motosiklet olsa araca zarar verip kaçacaktı ama kaçamadı .

Ayna kırıp kaçan motosikletçilere nasıl sövüyorsak bunlar da aynısı aslında sadece kaçamayanlardan
Motorun suçu yok demiyorum ama bi empati yapın, size motorlunun biri şu hareketleri hatta daha fazlasını yapsa adamları öldürmeye teşebbüs eder misiniz ? O vectracının psikopat bi manyak olduğuna şüphem yok. Herhangi bir ortamda sırf tipinizi beğenmediği için size saldıracak bir tip. İnsan insana bunu yapar mı ? Hiç mi vicdan yok ? Arabada sıcak ortamda giderken o motorcu gençler soğukta fakirliklerine söve söve gidiyorlar zaten . Bu trafikte hata yapmalarını gerektirmez ama sen biraz empati kurarak onları düşünebilirsin . Ama bu şahıs şerefsiz haysiyetsiz bir insan olduğu için nerde onda bu vicdan. İnsanlar nolmuş böyle daha 3 ay önce yine Konya'da kendisini ses yapmaması konusunda uyaran 18 yaşında ki genci babası ve bir akrabasını çağırıp öldüren caniden sonra şu görüntüler kusma sebebi. Nasıl böyle sevgi yoksunu oldunuz bilmem ki ??
sözlükteki vahşileri, yarın öbür gün bu videoda ki araç soförü konumunda olabilecek kişileri göstermiş başlıktır.
bakış açıları objektiflikten tamamen uzaklaşmıştır. videoda tam motor geçecekken ve önünde fren yapmasını gerektirecek hiç bir sebep yokken bilerek ve isteyerek fren yapıyor, motosiklet zor duruyor diyeceğim duramıyor zaten sol tarafına atıyor kendisini ve frenden sonra ikinci kasıtlı hareket olarak direksiyonu sola kırıyor. doğrudan çarpmaya yönelik. ardından motordaki şahıslar olayın kasıtlı olduğunu anlayıp sinirleniyor ve artçı elindeki poşet ile arabaya vuruyor, vahşi araba sürücüsü kuduz köpek gibi iyice kudurup direk düşürmeye yönelik sağdan ve soldan çarparak motoru deviriyor.
bu videodaki hayvanlıktır açık ve net bu videodan zaten motorcular apaçi deyip hakkettiler gibi ifadeler kullanmak daha da hayvanlıktır. Allah'ınızdan bulun diyorum.
Ben de daha konuştuğum insanlara; yok canım kimse kasten üstümüze kırmıyor, görmüyorlar felan diyordum ama yanılıyormuşum.
Esasında iki taraf da haksız. Sadece biri biraz daha haksız. Böyle tiplerin ehliyetlerine el konulduğu günler görmek dileğiyle. Her iki tarafında.
böyle bir hareket canilikten başka bir şey değildir.
kask takmıyolar diye motorluyu suçlu çıkarma çabaları pek bir komik
Tamam motorlu şahıslarda pek aklı selim tipler değil orası ayrı ama arkadaş söz konusu olan can, o motorlular kafalarını kaldırama vurabilir. Ulan katil olursun adamlar ölür hiç mi beynin yok hadi beynin yok vicdanında mı yok? Motorda zaten ne olur olsun can güvenliği yok bunlarda ayrı kaşınıyor ama gariban işte keyfinde o motorun tepesinde değil bu soğukta. İki taraftada kusur var ona birşey demiyorum ama bir insanı canından etmek, sakat bırakmak bu kadar mı kolay birşey olsun varsın abuk subuk sürsün silme geçsin hadi hızını alama sende silme geç ama vurmak nedir? Biz nasıl bir ülke olduk nasıl insanlarla yaşıyoruz böyle?
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir